Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy az IMF vezér...

Lehet hogy az IMF vezér ártatlan, csak valakiknek nem érdeke hogy a tervei szerint menjenek a dolgok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 07:04
 1/7 Dymo ***** válasza:
Én simán kinézem belőle hogy ilyen perverz állat. Bekerült egy olyan pozícióba,ahonnan úgy érezte rá nem vonatkoznak a törvények,mindenki felett áll.
2011. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden politika! Az alaptalan pletykak is.
2011. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én két verziót hallottam.

1) Nem akarták, hogy induljon a francia elnőkválasztáson Sárko mellett.

2.a) Úgy hallottam, hogy az adós európai államok felé túl elnéző volt és útban állt.

2.b) Eddig az IMF-nél mindig európai volt az elnök és ez szúrta az amik szemét.

3) USA támadás az egész Európai Unió ellen. Érdekes Szaddam annó euróban akarta az olajat árulni, nagy haver volt, aztán bevonultak. Szóval az USA-nak egyáltalán nem érdeke az erős Európa.


Ettől függetlenül el tudom képzelni az öregről, hogy megtette, de egyszerű olyan embert csapdába csalni, akiről köztudott, hogy szereti a "mézet".

2011. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A harmadik csak az én spekulációm.
2011. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy a szobalány valakitől vagy túl sok pénzt kapott, vagy túl keveset.
2011. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy ez a fazon egy tipikus újgazdag pénzes gyökér, aki azt hiszi, hogy a pénze mindenre feljogosítja.

Perszeee, politikai cselszövés, hogyne...ha valamelyik politikus talpa alatt kezd forró lenni a talaj, mindig ez a betanult szöveg. Hazugság. A legtöbb diktátor is mindig ugyanezt a szöveget tolta....


Ja, perszee, hihető, hogy 2-3 éve is volt már egy ilyen ügye, akkor is biztos csak lejáratni akarták, és most is olyan hülyék hogy ugyanezzel próbálkoznak, ez a fazon meg olyan hülye hogy ugyanúgy beveszi, mi? Kicsit gyenge lábakon áll ez a történet....


Vágják sittre. Megérdemelné.

2011. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha abban vétlen is ,amivel pár napja zaklatják,és valóban csak politikai ellenfelei tettek neki keresztbe (nem hiszem!),ártatlannak akkor se nevezhető. Emberiség elleni bűnökkel is el lehetne ítéltetni akár.

Ami sz@rt,kizsákmányolást köszönhet a világ az IMF.-nek, az bizony elítélendő! De mennyivel egyszerűbb szexuális zaklatásért félrevonulni büntibe valahová a Bahamákra...

Épp,mint mikor a gyucsányi kap pár hónap felfüggesztettet Sukoró miatt! Akik meg majd hőzöngenek,hogy elzálogosítottak minket az IMF-nél,szétlopták az országot,mikor lesz teljes vagyonelkobzás, stb...azoknak elmagyarázzák,hogy megbűnhődött ő már a mi vétkeinkért is,megváltott minket, hálátlanokat is! Mit akarnak szerencsétlen beteg embertől!?

Tudsz ilyen magas pozícióba került emberről,csak egyről is, akire

ez a jelző igaz?

( Akkor nem toltak volna alá ilyen magas stallumot)

2011. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!