Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire "jogos" hazánkban az...

Mennyire "jogos" hazánkban az ázsiai bevándorlókkal szembeni hátrányos megkülönböztetés?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom megítélni én még egy ázsiai bevándorlóval sem találkoztam.
2013. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kikre gondolsz?

A kínaiakra?

Szerintem nincsenek megkülönböztetve ,senki nem utálja őket a környezetemben.

A kínaiak elvannak a kereskedéssel ,meg a bolttal ,a légynek sem ártanak.

2013. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dick Esmen ***** válasza:
Nem tapasztaltam hogy hátrányos megkülönböztetés érné őket.
2013. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam még ilyesmit. Persze ez főleg annak tudható be, hogy a második generációs, már itt születettek is épp csak most járnak egyetemre még és ők sem valami szédítő számban (mert a javukat továbbküldik tanulni jobb iskolákba nyugatra). Persze majd 10 év múlva, amikor már magyarul folyékonyan beszélő, jól képzett ázsiai származású fiatalokkal lesz tele a város, akiket majd nyilván reális (átlagosnál magasabb) értékükön kezel a munkapiac, akkor elő fognak bújni sárgázni meg miértnemamagyarokkapjákamunkákatozni az arra hajlamos hülyék, de most még elvannak a vérszívó cigányzsidókkal.
2013. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen megkülönböztetés?
2013. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probálja meg kinyitni valami iskolázatlan tahó jobbikos a száját, hogy neki nem tetszik neki (a szorgalmas, iskolázott és nem más segítségére váró) ázsiai fiatal.
2013. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!