Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért van most az oldalon...

Azért van most az oldalon ilyen sok szélsőjobboldali, mert nincs iskola az érettségi miatt? Vagy folyamatosan ilyen sokan vannak jelen az internet világában?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Szélsőjobboldali egyáltalán nincs sok itt.


Mit értesz egyáltalán szélsőjobb alatt?

2013. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Pont ugyanannyi van mint az összes többiből ezen az oldalon.
2013. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Azért van ilyen sok, mert mint tudjuk a szélsőjobb többsége értelmiségi, és kötetlen munkaidőben dolgoznak vezető beosztásokban!
2013. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
miből szűrted le a szélsőséget?
2013. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem sok szélsőjobbost ismerek, viszont rengeteg radikálist.


Hogy sok vagy kevés?

Kinek hogy!

A vad liberálisoknak 1 is sok, a langyos vizet már nagyon unó konzervatívoknak is is, és akik valóban változtatni szeretnének az elmúlt 23 irányán azok számára kevés.


Persze annyiban igazad lehet hogy a radikális jobb törzsbázisa a fiatal értelmiség és 38év az átlaga.

De mit is lehet várni?

A médiamágia nem egyszerű és az idősebbek kevesebbet neteznek, így csak a fősodor hat rájuk.

Nincs összehasonlítási alapjuk vagy saját tapasztalatuk, így befolyásolhatóbbak. A netet sokat használó fiatalok akiknek a nézeteit a saját maguk által széles körben tájékozódás adja nem ez a kategória, és nem véletlen hogy itt tarol a Jobbik. Ha mindent összevetünk talán ma még nincs sok radikális, de a tendencia alapján növekszik a tábor. Sőt semmi ok nincs feltételezni hogy ne növekedjen a jövőben.

2013. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezek nem szélsőjobbosok, hanem az átlag ember, akinek már a töke kivan a rosszul működő rendszerrel.
2013. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindig enyi volt.
2013. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:

6-os a kis "fejünben" pubi? Minek tartasz te engem.

Látszik, hogy hová tartozol, mert bárkit, aki nem osztja a te "világrengető" nézeteidet azonnal az ellentáborba sorolod. Ez a kétpólusú gondolkodás...

Ugye nem hinnéd el nekem, hogy legutóbb még én is rájuk szavaztam? Aztán amikor láttam, mit művelnek "élesben" szépen a függöny mögé néztem. És elkapott a hányinger.

Azóta egyetlen pártban sem bízom meg és nem is szeretem őket.

Ja és még valami. Attól, hogy te nagy mellénnyel hörögsz, hogy főiskolásként/egyetemistaként értelmiségi vagy... Papíron talán igen. De a papírral intelligencia nem jár...

2013. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
A sok 16-17 éves hülyegyerek ide jár kiélni a politikai életét. (Tisztelet a kivételnek! - mert van)
2013. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!