Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt Fideszesek! Hány...

Tisztelt Fideszesek! Hány évesek vagytok? Mi a végzettségetek? Mi a szakmátok? Hol dolgoztok? Mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Tisztelt kérdésfeltevő! Anyád hüttő?
2009. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tisztelt 17,07 szóval majdnem 007!


Az én anyukám egy 64 éves szeretetreméltó idős hölgyemény.

Bár nem is értem mit is jelenthet felétek az hogy „ hüttő „

Nem értem miért vagy ideges, mi rá az okod?

A Jobbikosokkal kapcsolatban nem én tettem fel a kérdést, de a tapasztalat, az hogy mi hajlandóak vagyunk válaszolni. (nézd csak meg) Nem anyázunk, vagyunk agresszívak, és nincs mit takargatnunk. Nem értelek és remélem, hogy a Fideszesek között is lesznek hozzánk hasonlóan nyílt őszinte emberek!

2009. szept. 29. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Az első válaszadó sztem nem igazi jobboldali.

Kérdésedre válaszolva: 18 éves vagyok és most első éves egyetemista.

Meggyőződésből, a híreket figyelve és a történelem tanulságait a józan észre halgatva szavazok a jobb oldalra a fideszre.(elmúlt 8 év ellen )

2009. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Kérdésedre válaszolva: 18 éves vagyok"


Köszönöm.


Egy kérdés !

Tudod mi a különbség a jobbik és a fidesz megvalósítandó politikája között?

2009. szept. 29. 17:56
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
minél hamarabb menekülni kell ebből az országból! már csak 2 év és megyek Angliába :-)
2009. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"minél hamarabb menekülni kell ebből az országból! már csak 2 év és megyek Angliába :-)"


Én a helyedbe 1 bő év múlva mennék és Németországba.

Ott hihetetlen felfog gyorsulni minden, ha lecsengenek a válság utóhullám hatásai. Hisz ott nem csak hogy a válság volt de választások is, és hatalmas tőke is ami nem kétséges hogy ha úgy látja Angela asszony akkor önteni fogja a gazdaságba. Ha nem tudsz Németül akkor tanulj meg

1 év alatt simán meglehet.

2009. szept. 29. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Jó kis hozzáállás ez, "menekülni az országból". Időről időre csalódnom kell a magyar emberekbe, bár kedves hozzászóló nem is neveznélek magyarnak, aki ilyeneket mond... Bár a süllyedő hajóról könnyebb kiugrani, mint lapátolni a vizet, de még is...

(bocsi az offért)

2009. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Itt már nincs mit lapátolni...amúgy meg minek fecsérelni az időt lapátolásra? Semmi értelme ez az ország ugy sz*r ahogy van...ha össze szedem a bátorságom én is elmegyek innen...mint minden normális ember.
2009. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Jó kis hozzáállás ez, "menekülni az országból"


Tudod aki írta hogy elmegy az valószínű 2 év múlva végez az iskolában. És ahelyett hogy elszólod inkább ösztönözd.

Persze a tavasszal elválik hogy lesz e mivel ösztönözni!

Olyan szerkezeti reformokat kellene végrehajtani ami a nagy gazdasági előnyöket élvezők ellen irányul, hogy ellehessen fogadtatni az emberekkel is akiknek szintén áldozatot kell hozniuk. Nem tudom hogy a fidesz képes lesz e ennek érdekében átdöfni a kezet ami tömi a zsebét.

Ha nem teszi akkor az emberektől sem kérhet semmit.

Így ha nem lesznek IGAZI szerkezet átalakítások akkor sok értelmes Magyar fiatal kifog menni és nem ők lesznek a hibások! Mert milyen jövőképük is lehet?

2009. szept. 29. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés egy nagy off. Nem is arra válaszoltok ami a kérdés. Hol vannak ilyenkor a moderátorok?
2009. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!