Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valószínüsége egy külföldi...

Van valószínüsége egy külföldi beavatkozásnak egy esetleges Jobbik győzelem esetén?

Figyelt kérdés
Igaz nem sok esély van erre hogy már 2014 ben nyerjenek de tegyük fel igen.
2013. máj. 8. 19:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az LMP?? Viccelsz velem? Csak elég ránézni Osztolykán Ágnesra, minden, amit mond: szemen-szedett hazugság. Folyamatosan szidja a Jobbikot, de még értelmes magyarázatot nem adott rá miért. Csak, mert. Pont. Vagy az a Tímea, vagy ki... Amikor a Parlamentben volt a cigánykérdésről ülés... És behozta Radics Béla cigánybűnöző levelét és felolvasta.. Ott minden hitelesség elveszett a párttal kapcsolatban.

Több párt nincs a Parlamentben, nincs reklámozva, így nem tudom milyen. Ha nekem előásnál egy pártot, aki nincs bent, és leírnád mit képvisel és értelmet látnék benne, majd elgondolkozok. De jelenleg nem látok más érdemi pártot, akik tennének az országunkért.


Igen, olvasom ezeket az oldalakat, valamint parlamenti adást is nézek, tehát nem csak a jobbikos dolgokat, így teljes képet kapok róla, ki-milyen. Erről ennyit.

2013. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VXqb-8z-078


LMP.. mindent megmagyaráz.

2013. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Olvastam a programjukat, tüntetéseken is látom őket, valamint minden videójukat megnézem... Nem hiszem, hogy azt lehetne mondani elvakult vagyok, mert pl. mint már említettem nézem a parlamenti adásokat, tudom ki-mit szólal fel, ki-mit mond. Nekem elég meggyőző volt, hogy értelmes politikusok vannak a Jobbikban és nem állítottam, hogy a Fidesznél ne lenne, MSZP-nél ne lenne, de akik ott értelmeset mondanak, sajnos pont nem azok, akik döntést hozhatnának. Sajnos.

Így marad a Jobbik és próbálhatsz meggyőzni, de nem fog menni. Felőlem szavazhatsz arra, akire akarsz, csak aztán ne sírjatok, ha végén még a levegőért is adózni kell, mert az országnak adóssága van és valakin be kell hajtani...

2013. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!