Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Édesanyák, mit gondoltok...

Édesanyák, mit gondoltok erről? Nem háborít fel?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Én ugyan ,még nem vagyok édesanya ,de egyszer szeretnék az lenni.

Engem mélységesen felháborít a cikkben történt eset.

Hogy jönnek ehhez?

Mit képzelnek magukról?

Ha az én gyerekemmel csinálták volna , akkor felelősségre vontam volna az óvoda vezetőségét és ha lehet ki is rúgattam volna a felelősöket!



2013. máj. 9. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 Andizsuzsi ***** válasza:
63%

Jó lenne, ha linkelné el olyan cikket is, ahol nem a magát nemzetinek mondó oldalon jelent meg ezzel kapcsolatban írás. Ezekből a képekből csak az látszik, hogy a gyerekek fején csillag van, de egy árva szó nem szól arról, hogy a műsorban a fejdíszhez milyen szöveg tartozott. Gondolom, hogy semmi köze a zsidósághoz nem volt, különben anyuka azt is posztolta volna. Márpdig egy csillag, mégha hatágú is, jelenthet az óvodában egyszerűen egy csillagot.


A két utoldó mondatodat nem kommentálom, magáért beszél.

2013. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 hollófernyiges ***** válasza:
70%
Ötágú csillag jobb lett volna?
2013. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
63%

továbbá anyuka fb oldalán a saját kommentje is remek ... nem tartom valószínűnek, hogy az óvoda szándéka a Dávid-csillag volt ... feltehetően egy kevésbé elvakult óvónő ötlete lehetett a csillag maga, és eszébe nem jutott - mint a fajmagyar anyukának -, hogy ezt a zsidóságra utalásnak veszi valaki


neked pedig ha gyereked lesz neveld csak gyűlöletre, úgy helyes

2013. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem háborít fel, szerintem az óvónők nem direkt erre akartak célozni csupán egy szimmetrikus 6 ágú csillagot ezerszer könnyebb kivágni, mint egy 5 ágút. Sablont is egyszerűbb hozzá készíteni. Mondjuk ha ugyanezt a csillagot kicsit elfordítják, úgy már nem hasonlítana annyira a Dávid-csillaghoz. Nekünk van itthon mézeskalács forma, ami pont ilyen, de tesóm is ezt mondta, hogy fura Dávid-csillagokat aggatunk a karácsonyfára. :)
2013. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 Andizsuzsi ***** válasza:
56%
És gondolom az is a cionista összeesküvők műve (meg a szabadkőműveseké), hogy kék az ég és aranysíznűek a csillagok. Messze ér a kezük...
2013. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:
Nincsenek tekintettel a magyarok nők és gyermekek érzékenységére!
2013. máj. 9. 13:26
 7/77 PHP de kóder! ***** válasza:
55%
istenem, ennyi idiotat...
2013. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
75%

#6

a gyermekek érzékenységére?

a gyerekeim nem tudják mi az, hogy zsidó ... gondolom azok a gyerekek sem az óvodában, de ha mégis, akkor az adott családokban nagy baj van


a nők érzékenységére?

szerintem az az egy fajmagyar anya tudta csak Dávid-csillagként értelmezni a gyermekek díszét ... na, meg aztán a többi fajmagyar hírportál, amelyik ráharapott az fb oldalára


neked meg úgyis mindegy mit mondunk, neked a kérdésed a lényeg és nem a válaszok

2013. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
36%

Jól van nem kell játszani a hülyét.

Zsidó gyerekek ingjére valami katolikus cuccot tettek volna akkor már menne a rasszizmus-karaván ezerrel.

Szal én megértem, h egyeseket felháborítanak a történtek.

2013. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
32%
A Dávid-csillag mióta egyszínű sárga?
2013. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!