Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfót folyamatosan...

A kurucinfót folyamatosan támadják, be akarják tiltani, mert nem tetszik amit írnak. A szélsőbalos amerikai népszava ellen miért nem tiltakoznak soha? Ugyan olyan káros mindegyik szerintem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 21:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Az Amerikai Népszavát senki sem olvassa.
2013. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Ja, azért mert a kurucinfót nem csak sokan olvassák, de hiteles forrásként akarják belinkelni, sokan úgy tesznek, mintha komolyan tájékozódásnak tartanák a kurucinfó böngészését. Az amerikai népszavát ellenben senki sem veszi komolyan, így nem szükséges ellene fellépni.
2013. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 hollófernyiges ***** válasza:
81%
A szélsőbal az a Thürmer Gyula. Csak hogy helyén kezeljük a dolgokat.
2013. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 The Evil Twin ***** válasza:
79%
Azért, mert az Amerikai Népszava simán egy szennylap, hulladék, egyoldalú cikkekkel, ostoba gyalázkodással. A Kuruc ellenben miden hulladék mellett, amit az Amerikai Népszava is képvisel, nyíltan rasszista, uszító szemét, és ráadásul minden megválasztott magyar kormány legitimitását megkérdőjelezi azzal, hogy cionista bábkormánynak hazudja őket.
2013. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%

A Kuruc az egyik legnézettebb magyar hírportál , bent van a TOP 5-ben.

És ez nem tetszik egyeseknek.

2013. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%

unatkoznak a parlamenben, és attól félnek a fideszesek, hogy a jobbik (mert tudjuk hogy köze van a kuruc-hoz), felbuzdítja a népet, hogy álljanak ki önmagukért.


Én is jobboldali vagyok, de még fogalmam sincs hogy a Fidesz vagy a Jobbik a jobb. Utóbbival az is a gond, hogy én hiába szavaznék rájuk, az se változtatna a jelenlegi állásukon.

2013. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Én nem vagyok jobbikos,de a kurucban leírtak 99% a igaz.
2013. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

# 5

A kuruc se nem magyar se nem hírportál. Akármennyire is nem tetszik ez egyeseknek.

2013. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

"ráadásul minden megválasztott magyar kormány legitimitását megkérdőjelezi azzal, hogy cionista bábkormánynak hazudja őket."


Hazudja? Mondj egyet amely nem az.

2013. máj. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
5%

A nyolcas válasz azért lett jelntve, mert trikolor sávos orkoknak nevezi a magyarságot:


"Ennek ellenére én nem tiltanám be a tri(vagy di)kolor sávos orkok fő tomboldáját"


A válasz rasszista!

2013. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!