Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Portik-Labor...

Mi a véleményed a Portik-Laborc ügyről?

Figyelt kérdés

Az mszp miért szövetkezet a maffiával?

Elképzelhető, hogy az mszp-nek most is vannak ilyen kapcsolatai a hatalomrajutás érdekében, hiszen az mszp-nél semmi sem lehetetlen.


2013. máj. 15. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy valóban mi történt, mert nem voltam ott. DE rohadtul furcsa, hogy kampányidőszakban hozták ezt elő. A másik még furcsább, hogy ha valaki ilyet tesz miért csinál róla hangfelvételt, és miért ír róla jelentést, amit nem mellesleg ott hagy a következő Fidesz kormánynak, bizonyíték gyanánt. Itt valami nagyon sántít. Valaki hazudik, de nagyon.
2013. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

A Fidesznél sem lehetetlen semmi! Jobban ragaszkodik a hatalomhoz, mint az MSZP. Állandóan talál "ügyeket", amiket soha nem tudnak bebizonyítani.

Ez az ügy is ilyen kampányfogás.

2013. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem véletlen, hogy a trafikügy kibukkanásakor került elő az a hangfelvétel valakinek a kabátujjából.
2013. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezek csak kis emberek, direkt kerültek hivatalos szervek kezére, az igazi "maffia" a kormányt is sakkban tartja, Ők engedik szabad úton haladni őket, a maffia pedig segít az ország pénzügyeiben, ilyen egyszerű
2013. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Komplikato ***** válasza:
100%

Az én véleményem, hogy mindkét "oldalnak" vaj van a füle mögött az ügyben, nyilván csúnya dolog mások lejáratására egy BM alkalmazottnak kérnie egy maffia főnököt, de érdemes elgondolkodni azon is milyen kompromittáló dolgokat tudhatott a fazon?


Viszont annak külön diszkrét bája volt, amikor az "olaj ügyeiről elhíresült" Portikot az "olaj ügyeiről elhíresült" Pintér keresztapu kezdi el fikázni.

2013. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az UD Zrt. ügyében most ítélték el, ami szánalmas, undorító és félelmetes. You Tube-on egyébként vannak fenn az üggyel kapcsolatos hanganyagok, régen hallgattam már meg őket, de Kövér Lászlóval kapcsolatban is van egy rakat hanganyag.


Laborc ttől függetlenül eléggé sárosnak tűnik a Portik ügyben, még akkor is, ha nem az ő dolga az információknak utána menni és kvázi eredményeket, letartoztatásokat elérni. Az is érdekes kérdés, hogy tényleg lehallgathatatlan mobilt kapott e Portik, mert az utalhat arra, hogy Laborc az elejétől kezdve hülyére vette Portikot.

2013. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!