Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki 40-50 évesen is ilyen...

Aki 40-50 évesen is ilyen régi, öreg kocsival jár az mit csinált egész életében?

Figyelt kérdés
F Astra, Swift, Golf 3, stb. Mert nekem a 20-23 éves haverjaim komolyabb kocsikkal járnak, amit saját pénzből vettek. Szóval olyan mintha 20-25 év alatt nem jutottak volna sehova, ez miért van?
2013. máj. 20. 19:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

sok esetben nem az autó számít, sokan nem akarnak flancolni.

Én is megtehetném hogy 5-ös BMW-m legyen, de feleslegesnek érzem, nem használnám ki, jó nekem egy Toyota Prius is.

2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 tetro ***** válasza:
100%

Gondolom a haverjaid saját pénzből vették a komolyabb autókat.

Amúgy tudod nem mindenkinek az autó a prioritás. Én egy 21 éves suzuki motorral járok, közben járhatnék bármilyen motorral amit szeretnék. Autóból is vehetnék négy évente új luxusautót. És bukhatnék rajta két-három milliót évente. Milyen jó is volna...

2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a haverjaidnak a fő cél a minél menőbb kocsi, míg a 40-50 évesek már tudják hogy nem ez a lényeg és tudják hogy ez a legrosszabb befektetés.... arról meg külön meg van a véleményem hogy a 20 évesek leharcolt Audit és BMW-t vesznek.....
2013. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd 20 év múlva amikor te meg a haverjaid is túl lesztek 1-2 váláson ahol az asszony kiforgat a vagyonotokból, meg fizethettek havonta 40-50 ezret gyerektartásra plusz a hitelek havonta és akkor még élj is meg, szal ti is 20-30 éves autókkal fogtok járkálni.
2013. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert a 20-23 éves haverjaidnak még az a fontos, hogy menők lehessenek a Bed Beach előtt az Abercrombie pólóikban az autójukban ülve. Majd pár év és rájönnek, hogy az összes befektetési forma közül az autó a legeslegszörnyűbb mind közül, még az ingatlan is magasan veri, pedig az is pusztulatosan fostos.


Az autón kívül nincs olyan befektetés, amivel az átvétel pillanatában máris buktál 30%-t és aztán évente még 10-t folyamatosan.

2013. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor el lehet gondolkozni, hogy Ingvar Kamprad 2007-ben (legutolsó infoim szerint) még mindig egy 15 éves Volvo 240-es kombival közlekedett. Vajon mi a fenét csinált egész életében, hogy egy divatjamúlt szögletes kombi batárral jár. Ráadásul nem is magyar, hanem egy svéd emberről beszélünk, akik köztudottan simán megengedhetnek maguknak ennél jobb autót is, mondjuk simán járhatna egy Volvo S60-assal is. Vajon tényleg sikertelen emberről beszélhetünk, hogy csak egy Volvo 240-essel furikázik? Vajon mit csinált ez az ember egész életében???
2013. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert kocsi elértéktelenedik hamar
2013. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írták már előttem. Sok embernek nem az autó a legfontosabb. Ha elvisz A pontból B pontba kevés benzinből, nem döglik be gyakran és ha mégis akkor olcsó hozzá az alkatrész akkor innentől kezde a többi nem érdekel.
2013. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy öregszik az ember, egyre kevésbé számít, hogy mennyire menő a kocsija.Amíg megy, addig jó.10-15 év múlva a haverjaidnak is kevésbé lesz fontos a felvágás.


Egyébként ennek mi köze a politikához?

2013. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%
Én például sohasem vennék új autót. Ezek a szarok már tele vannak elektronikával és még javítani sem tudod otthon.
2013. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!