Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A ki vagy dokinak van egy...

A ki vagy dokinak van egy külön része ahol a 10. találkozik egy régi doktorral és egész végig a tardiszban vannak. A címe - Time Crash ( Időtörés ) Meg van ez valahol magyarul? A youtubon fent van van de nincs is magyar felirat pedig az van kírva.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam azt a videót,de ha azt írja hogy van felirat akkor biztos van.Szerintem elfelejtetted bekapcsolni a feiratmutatást.Ezt úgy tudod megtenni,hogy elindítod a videót és alul kissé jobb oldalt kéne olyan gombnak lennie,hogy CC.Erre rákattintasz és kéne mutatnia.Ha pedig így se mutatja akkor tényleg nincs hozzá felirat.

De itt egy oldal,ahol az összes létező DW feliratot megtalálod,köztük a miniepizódokét is: [link]

De viszont ehez le kell akkor töltened a videót...

És mellesleg az Tardis,nem pedig Tardisz...

2013. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A CC felírat mutató gombot melyik oldalra érted youtube vagy mindenhol kéne legyen ?

mert én nem látok ilyet sehol.


Azért köszi hogy válaszoltál.

2013. ápr. 16. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Youtubeon,azoknál a videóknál ahol van felirat kéne lennie CC gombnak.
2013. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 warwolf99 válasza:
Túl rövid hogy egyáltalán foglalkozzanak vele a magyarok ezért nincs és nem is lesz magyar szinkronnal.
2013. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!