Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van hogy a magyarok az...

Miért van hogy a magyarok az interneten feszt szidják a cigányt, de ha vonaton leülök mellé meg se mer szólalni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Félnek hogy megverik őket vagy lekéselik.
2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Még is mit vársz? te is általánosítasz nem vagy különb, mint akik cigányoznak ....
2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen internetes szélsőjobbos trollok az esetek nagy részében 15 éves, 40 kilós pattanásos kis gizdák, vagy 35 éves 120 kilós tagok, akikre még mindig anyuci vigyáz. :D
2013. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Mert ahogy itt megmondom valakinek a véleményemet, ugyanúgy ha leül mellém egy kokszolt kretén, nem fogom más szavakkal burkoltan megfogalmazni

Jó, mondjuk nekem nincs mitől félnem mert a cigány felfújja magát szintetikus sz*rral addig nekem az ujjaim is szín izommal vannak tele, és éppen ezért merek szídni egy nálam nagyobb cigányt is

31/F

2013. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Interneten van egy közeg, fórum, cikk, stb. ami általában témaindító.

De a vonaton ha egy cigány leül egy magyar mellé, mégis mit mondana? Minek ülsz ide, köcsög? Vagy úgy általánosságban kezdjen el büdöscigányozni?

Esetleg ha piaszagúan, üvöltve beesel az ölébe lehet elkezd anyázni, de ha fél, hogy megvered, akkor inkább odébb megy. Vagy puffog magában, mint ahogy a néniket a busz végén hallani, hogy a kis tízéves kifestett k*rvák, semmirekellő lánynak látszó kisfiúk, mivé lettek az emberek...

2013. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Mert azok a cigányok, akik megérdemelnék, hogy nekik álljanak, hat haverral meg késsel a zsebben járnak. Ha egyedül el is lehet kapni egyet, legközelebb már érnének meglepetések.


Te, mint cigány, leállnál egymagad emberkedni féltucat skinheaddel?

Nem hiszem.

2013. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 intrepid ***** válasza:
96%
Na figyelj, azért nem kezdek vitát a vonaton, mert utazni akarok, és nem cirkuszolni. A másik pedig a ti fajtátok, ha balhé van, egyből összecsürhül, én meg lehet, lehet, egyedül maradnék. Láttam már olyat, megfogtak tolvaj kohányt, annyi dzsipszi összeszaladt védeni, annyi a földön sincs. Nagyon ráérnek, a sok munkájuk mellett.
2013. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 lindmayer ***** válasza:
97%
és honnét tudod, hogy aki mellé leülsz a vonaton, az tényleg szidja a cigányokat(akár interneten, akár máshol)?
2013. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
én sem elegyednék veled szóba, még a végén kérnél vonatjegyre pénzt, mert gondolom anélkül utazol :D
2013. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Amin én utazok vonalon még csak egyszer láttam cigányt, de azt is ledobták mert nem volt jegye.
2013. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!