Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a Jobbik...

Miért van az, hogy a Jobbik szimpatizánsok folyton csak a cigánykérdéssel tudnak elődrukkolni?

Figyelt kérdés

Minden helyzetben csak a cigányokkal vannak elfoglalva. Ismerik egyáltalán a Jobbik programjának más pontjait is?


Folyton azzal jönnek, hogy a cigányok kirabolták a nagyszüleim, megverték a testvérem stb. Aztán, ha találkozol eggyel személyesen is akkor már nem a saját családomból, hanem a barátomnak az xy rokonát tették tönkre.


Itt a gyk-n is minden Jobbikkal kapcsolatos kérdés végül átfordul cigányozásba. Egy értelmes kérdéssel sem találkoztam ahol a Jobbik esetleges gazdasági, oktatási, szociális stb. programját vitatták volna.



2013. máj. 24. 13:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
*F
2013. máj. 24. 16:23
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Direkt nem szoktam nagybetűvel kezdeni az ilyen válaszokat, mivel ez nekem olyan mint egy kötetlen beszélgetés, mindenki hozzászól, nem pedig szövegeket alkotunk, de legyen igazad, elírtam. Igazából nem neked írtam, hanem annak kilencedik válaszolónak, akinek az írása kifejezetten idegesítő. Viszont ha a teljes tökéletességre megyünk, akkor megmagyaráznád, hogy mit jelent az hogy "elődrukkol"? Nem hallottam még erről a kifejezésről, ez a baloldal újítása? :)


Kérdésedre válaszolva, sok helyen tényleg ez a legnagyobb probléma, hogy a cigányokhoz kell a napokat szervezni. Sötétedés után nem mennek az emberek utcára, mert nem védi meg őket senki. Sem a rendőrség, sem egymást nem tudják, a cigányok uralkodnak. Szerinted az rendben van?

"Egy értelmes kérdéssel sem találkoztam ahol a Jobbik esetleges gazdasági, oktatási, szociális stb. programját vitatták volna." - Szarul kerested. Én rengeteg ilyen kérdéssel találkoztam.

2013. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, kihagytam egy vesszőt. :)
2013. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

A cigány ügy az ország nagy problémái közé tartozik.


3 legnagyobb probléma:


-gazdasági hanyatlás ,stagnálás

-népesség öregedés , nagy mértékű fogyás

-cigánykérdés

2013. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"tőbi pártot nem foglalkoztatja anyival ők inkáb a gazdaságal foglalkoznak."


Látjuk, érezzük, tapasztaljuk is az "áldásos" hatásait! (Egy másik 65%-os, a 14-órás.)

2013. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak a cigánykérdéssel tudnak, szoktak előrukkolni. Jómagam és egy belgyógyász ismerősöm például a gazdasági programjuk miatt szavazunk a Jobbikra.
2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen? Leírnád nekem mi tetszik a gazdasági programjukban?


"Direkt nem szoktam nagybetűvel kezdeni az ilyen válaszokat, mivel ez nekem olyan mint egy kötetlen beszélgetés, mindenki hozzászól, nem pedig szövegeket alkotunk, de legyen igazad, elírtam. Igazából nem neked írtam, hanem annak kilencedik válaszolónak, akinek az írása kifejezetten idegesítő. Viszont ha a teljes tökéletességre megyünk, akkor megmagyaráznád, hogy mit jelent az hogy "elődrukkol"? Nem hallottam még erről a kifejezésről, ez a baloldal újítása? :)"


Nekem szabad, mert nyelvújító vagyok.

2013. máj. 24. 18:07
 18/21 anonim ***** válasza:
Ilyen egy korrekt baloldali válasz, köszönjük. :)
2013. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert ők az első párt,amelyik nyíltan beszél erről a súlyos demográfifai és társadalmi,szociális problémáról.A többi párt meg csak arról beszél,hogy a cigányság problémája az egész ország problémája,és nincs külön cigánykérdés.Pedig ez hazugság és ők is tudják,csak nyugatról elvárják a kérdés szőnyeg alá söprését,mivel ott azt akarják,hogy itt Magyarországon tartsuk (el) őket,mivel nyugaton nem tűrik el őket tömegesen,ugyanazon dolgaik miatt,amiért itthon sem népszerűek.
2013. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sok az elütés és nincs mondattagolás-tudom.Mielőtt valaki ezzel jönne elő.
2013. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!