Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltak Szaniszló e...

Mit gondoltak Szaniszló e műsoráról?

2013. máj. 25. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
A Világpanoráma Szaniszlóval nagyon érdekes és elgondolkodtató műsor, és az is, hogy a nagyobb csatornákon nem adják le. Az igazságot soha nem fogjuk meg tudni, de ő legalább megpróbálja kapirgálni a felszínét. Szerintem jól beszél.
2013. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Hipnotizál.
2013. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
mindig igaza van...
2013. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Igen, igaz a műsor. A nemzeti bankot eladta az amerikai kormány. Magán bank lett. És bevezették a résztartalékra épülő banki rendszert. Amelyről a modern pénzügyi mechanizmusok című könyv ír.
2013. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Kár, hogy bezárták az OPNI-t.
2013. máj. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Elmeháborodott, hazug műsor. Ahogy Szaniszló maga is.
2013. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Hogy egy idióta, aki sokadkézből kapott marhaságok alapján próbál a FED-ről összehordani valamit.
2013. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
El kell hogy szomorítsalak titeket. De igaza van. Anyukám közgazdász, és ő is azt mondja, hogy igen ez igaz. A fednek volt egy elődje is. De 1913-ban ha jól emlékszek, azt szintén ezen okok miatt bezáratták. Attól mert a tv2-őn, és az rtl-en ezt nem mondják. Attól még sajnos igaza van. Én is úgy vagyok vele, ahogyan az egyes válaszoló. Hogy az az érdekes, hogy az itthoni csatornák nem adják a műsorait. Pedig a tegnap este megnéztem egy jó párat. És meg kell hagyni, sokban igaza van. Nem csak szerintem, hanem anyukám szerint is. Ezeket az összefüggéseket azok nem látják akik hü.lyék, vagy ha nem is akarják látni. Mindenki döntse el hova tartozik.
2013. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Köszönöm a lepontozást. Inkább egyesek lepontozzák anyilvánvalót. Minthogy ellenérvekkel igazolják allításukat. Nem értem ezt a hozzá állást. Egyébként pont azok vannak kepontozva, akiknek igazuk van.
2013. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Nincs kedvem feleslegesen tépni a szám, tessék egy kész cáfolat:


[link]

2013. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!