Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor szállnak már le arról,...

Mikor szállnak már le arról, hogy A Fidesz ellopta az emberek trafikjait?

Figyelt kérdés

Most azt gondolhatja aki olvassa a kérdésem, hogy én védem a Fideszt. Pedig nem! Az lenne a legjobb ha nem lenne se Fidesz, se MSZP, se Jobbik. Lenne egy uralkodó, aki megmondaná mi lesz, és akinek nem tetszik az kösse fel magát, vagy szökjön el!

Szerintem kevesebb gyűlőlközés lenne itt.

Az a problémám, hogy nem tudok már úgy híreket olvasni, hogy ne azt olvassam a címekben, hogy " Fidesz, trafik, mutyi, kormány, dohány, dohányzás..."


És már ki vagyok ettől! Most Facebookon olyan képeket láttam ismerőseim, akik Fidesz ellenesek, hogy "ne támogassátok a fideszt! Szívjatok zárjegymentes ukrán cigit!"


Jajj, könyörgöm ennek mi értelme? Most aki gyülöli a Fideszt le fog szokni a cigiről? Vagy támogatni fogja a cigarettacsempészetet? Vagy aki nagy Fidesz ellenes, és ha a Fidesz van a kormányon, akkor 4 évre leszokik a cigiről?

De akkor alkoholt se ígyon, mert a töményeken is van zárjegy!


Most könyörgöm, miért vannak ennyire felháborodva?

Akkor érteném a felháborodást, ha a Fidesz azt mondta volna, és megcsinálja, hogy Holnaptól aki cigarettát, dohányterméket árul az törvényt sért, és 10 év fegyházra ítélhető!

Na akkor érteném itt a felháborodást, tüntetést!

De így...

Mit vannak úgy oda az emberek? Miért a nagy gyülölközés és indulat folyton?

Mikor akadnak már le erről a témáról?



2013. máj. 27. 08:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Amint kitakarítják a fideszt az országból.
2013. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

"A Fidesz ellopta az emberek trafikjait"


Aki megkapta, annak a szempontjából meg a Fidesz adott az embereknek trafikot.

2013. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

"Mit vannak úgy oda az emberek? Miért a nagy gyülölközés és indulat folyton?"


Mert kb. 45000 ember/család jövedelmét/megélhetését kb. 5000 szimpatizánsnak játszották át!

2013. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

"Az lenne a legjobb ha nem lenne se Fidesz, se MSZP, se Jobbik. Lenne egy uralkodó, aki megmondaná mi lesz, és akinek nem tetszik az kösse fel magát, vagy szökjön el!"


és ennek ugyanannyi szavazati joga van, mint nekem... na ezért tart itt ez az ország

2013. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%

A "45000 családba" szerinted beletartozik a tesco, coop, stb. is, vagy azok még pluszba jönnek hozzá?


Tegyük hozzá, hogy a "45000 családból" mindössze 15000 pályázat érkezett be (harmada), és abból 6500 a nyertes, nem 5000.

2013. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Remélem csak akkor mikor az összes csókos haver visszaadja a z ajándékba megkapott traffikját
2013. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

nekem csak az az érdekes, hogy a legtöbb fidesz szimpatizánst, ha megkérdezed, hogy igazából ő mit utál az mszpben, akkor általában azt hallani, hogy mert szétlopták az országot


most, hogy a fidesz által is a van az átlag szavazó számára nyilvánvaló és megérthető "országlopás", akkor mosdatják a szerecsent, ballib összeesküvésként, sajtótámadásként, meg elmúltnyolcévként reagálják le a dolgot


nekem ez úgy tűnik, mintha nem is az "országlopáson" lenne a hangsúly, hanem a fideszen. Mintha nem engednék meg, hogy a fidesz-világképük csorbuljon.

2013. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

Soha!


De tudod ez a politika.

Minden "szentnek" maga felé hajlik a keze, hiszen kell a holdudvar biztos támogatása.


Az MSZP sem volt jobb és akár ki kerül hatalomra ez így lesz.


A probléma ott kezdődik ami élesíti a helyzetet, hogy az elmúlt 23 év alatt valahogy a társadalmi jólétet nem sikerült előremozdítani. Gyakorlatilag ebben a fényben sokkal kontúrosabb a holdudvar kiváltsága.

2013. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

1. Már most is van egy uralkodó, akinek nem tetszik most is felkötheti/felköti magát. Lehet, hogy te szereted a szolgalétet, de mi emberek, ha nem is tudunk sokat tenni, de azért szeretjük tudni, hogy mi történik körülöttünk és miért.


2. A probléma az, hogy csak hírekben olvasod, hogy trafikmutyi, akkor szállnának le a témáról az emberek, ha igazságos döntés születne az ügyben, ha nyilvánosságra hoznák a pályázatokat. De csak a sunnyogás megy tovább, a fidesz semmibe veszi a demokráciát, a nép arcába köp. Ezért nem nyugodhat a téma, többről van itt szó, mint a cigiről.


3. Igen, én mellőzni fogom a dohányzást. Nem kifejezetten a mutyi miatt, hanem itt az ideje letenni, és ez az ocsmányság, valamint az árának megemelése csak segít ebben. Hogy a kormány vagy a csempészek törvénysértését támogatják-e majd az emberek, hát remélem utóbbit. Már csak azért is, hogy nehogy azt higgyék, bármit megtehetnek velünk. De lesznek komoly intézkedések a csempészet ellen, az biztos.

2013. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt a hírekben olvasod...

Én meg reggel beszélgettem a trafikos nénivel, hogy oda az üzlete, be kell zárnia. Tíz éve él a trafikból, árul újságot, csokit, játékot, de a legnagyobb bevétele a dohányáruból volt. Ő meg az alkalmazottja (egy elvált, kisgyerekét egyedül nevelő anyuka) most földönfutók lesznek. Hová fogják felvenni dolgozni 57 évesen???

Próbál mást is kitalálni, de új vállalkozásra nincs pénze, ebből is éppen csak megéltek, ha nincs cigi, bezárhat, mert a bérleti díjat meg az adót nem tudja kifizetni az újságok utáni bevételből.


Hónapok kérdése, és a rezsit se tudja fizetni.


Megadom a telefonszámát, ha gondolod, és meséld el neki, hogy téged ez untat, és miért nem érdekel, ha az ő, mint becsületes (ami igen ritka!!) vállalkozó és munkaadó, most tönkremegy. Egy tollvonás volt, és több ezer ember és családja most mindenét elveszti.


Viszont az a pár dilettáns, aki nyert, fix, biztos bevételre tett szert. Pl. a polgi fia. Végül is, 18 éves, most érettségizik, ideje, hogy legyen szegénynek egy jól menő vállalkozása.


Nem dohányzok, tehát hidegen hagy, hogy mennyibe kerül.


Nagymamám se dohányzik, őt egyéb keseríti el.

Kis falu kis boltjában a dohányáru szintén komoly bevételt hoz. Most ez a bolt már nem árulhat cigit. Ez kit érdekel???

De a kieső bevételt áremeléssel fogják pótolni, tehát a nagyi veheti a kenyeret, tejet, meg a kis párizsit jóval drágábban, vagy buszozik egy fél órát a Tescoba, és elmegy egy napja. Ugyanis arra felé nem jár tíz percenként busz... Van öt járat be, meg ugyanennyi ki, és két-három órát kell várni a következő buszra.


Az ilyen birkák, mint a kedves kérdező, meg úgy tekintenek a kormány intézkedéseire, mint bulvárhírekre.

Ami csak az újságban létezik, meg lehet róla vitatkozni az öregeknek, de a valóságban egyébként seeenkit az éééég viláááágon nem érint.... Nem is létezik....


Ennek hála nyúzzák le rólunk a hatodik bőrt is.


A demokráciáról meg annyi a véleménye, hogy inkább legyen egy király...

Hát öregem!!!

Ezt már sikerült elérnetek!!! Csak még nem I. Viktornak hívják, hanem 0.Viktornak... Ennyi...

2013. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!