Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kezd kínosnak lenni...

Nem kezd kínosnak lenni azoknak az embereknek a számára akik a Jobbik programjával vannak megakadva hogy semmi konkrétat nem tudnak mondani?

Figyelt kérdés

Kik ezek az emberek?

Általában azok akik a neoliberális felfogású gazdasági szakembereknek hisznek és velük példálóznak!

Ez ugye 3 okból is nevetséges.

1, Pontosan ma bukik meg a gazdaságfilozófiájuk, hiszen a mai válságért ők a felelősek.

2, Egy vitában hamar bebizonyosodok hogy a gyakorlatban nem megalapozott a felfogásuk hiszen az elmélet sterilitásának a védelme alól kibújva teljesen torz viszonyokat tapasztalunk megvalósulni.

3, A tapasztalatok bebizonyították hogy a gazdasági felfogás csak a nagytőkére és az iparilag erős országokra van szabva, az az számunkra még kontúrjaiban sem alkalmazhatók!


Tessék, számod össze hány közgáz is van a Jobbikban.


[link]



De itt is jól látszik és a leghitelesebb forrásból ered a Jobbik felfogása. Ami ezen túl a balos médiákban megjelenik az egyszerűen hazugság.


[link]


Szóval hogy is van ez?

Miért nem írnak a "kritikusok" pontos kritikákat?


2013. máj. 27. 10:09
1 2 3 4 5
 31/49 rémuralom ***** válasza:
100%

Védelmembe kell vennem The Evil Twint az őt érő Jobbik-fanatikus össztűzzel szemben, mert én, veletek szemben, értem, miről beszél, és sok mindenben egyet is értek vele.


Ha jól értettem, Twin nem azt mondta, hogy az MSZP jó, hanem azt, hogy jobb - ha csak egy paraszthajszállal is, de jobb -, mint a Jobbik, mert bár ugyanúgy zagyvaságokat írnak a programjukban, mint a Jobbik, de legalább körül-belüli számokat is írnak mellé. Senki nem mondta, hogy az MSZP jó, hogy az MSZP nem csak ígérget, hanem meg is valósítja - csak arról van szó, hogy a Jobbik esetében sincs semmi arra utaló jel, hogy ők esetleg megvalósítanák, amit ígérnek, ha kormányra kerülnének.


Szóval foglalkozzatok azzal, amiről eddig is szó volt. Ne az MSZP-t támadjátok, hanem a Jobbikot védjétek, mert a kérdés a Jobbikról szól, és a válaszok zöme is. De a Jobbik védése ne olyan lózungokkal történjen, hogy "ők a nemzeti érdekeket képviselik" meg "ők nem lopnak" meg ilyesmik, hanem érvekkel, tényekkel. Ha az a kérdés, hogy hol vannak a Jobbik programjában a számok, akkor ne az legyen a válasz, hogy a többi párt programjában sincsenek számok, hanem az, hogy a Jobbikéban hol vannak. Hiszen, ha a többi párt programjában sincs semmi konkrétum, meg a Jobbikéban sincs, akkor mégis mivel jobb a Jobbik programja, mint a többi?

2013. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

Igen??

Feldobtam egy kérdést...

Ha lenne benne szám akkor megnyugodnál?

Akkor se nyugodnál meg, mert te mivel feltehetően abba a csoportba tartozol, akiket a Jobbik nem komál(nem megyek bele, hogy homi vagy épp zsidó vagy) így mondhat, csinálhat bármit a Jobbik, te csak szarozni fogod, ugyan úgy, ahogy a Evil gyerek teszi.

Miért nem lehet leírni, h "Figy, egy retkes cigány/zsidó/meleg/ magyargyűlölő vagyok és tele van a tököm a Jobbikkal"

6 éve vagyok az oldalon, de még nem találkoztam olyan emberrel, aki elítélte volna a rasszizmus minden formáját.

Csak olyanokkal, aik próbáltak ebben a szerepben feltűnni.

De ahogy belőttem Kertész Ákost vagy a cigányságot, rögtön kussoltak.

Tedd te is szépen ezt:)

2013. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 The Evil Twin ***** válasza:
100%

"Igen??

Feldobtam egy kérdést...

Ha lenne benne szám akkor megnyugodnál?"


Miért kéne megnyugodnom? Nem vagyok ideges (veletek ellentétben).


De igen, ha lennének benne (stimmelő) számok, és részletezés, hogy ők a jelenlegi helyzetet hogyan, miként módosítanák, merre hány %, akkor igen, már komolyan lehetne venni a Jobbik programját is.


Értsétek már meg, hogy alapvető minimum, hogy a kormányzásra készülő párt bizonyítsa, hogy a gazdasági programja működik is, ne csak kiabáljon a levegőbe, hogy majd hűdejólesz. Jól mondja a 33-as, egy szóval nem mondtam, hogy az MSZP programja jó lenne, hanem arról van szó, hogy a kérdező nem mondott igazat, amikor azt állította, hogy nem kell a programnak konkrétumot, számokat tartalmaznia: de kell, más pártok szépen számolnak is, ahogy elvárt kéne, hogy legyen.


Fogjátok már fel, hogy nincs épelméjű oka senkinek elhinni, hogy a Jobbik kész a kormányzásra, amíg nem tudják bizonyítani, hogy vannak konkrét terveik (ezek eddig csak ígéretek) tisztában vannak a költségvetés körüli fontosabb adatokkal, tudják most milyen feltételekkel működik a gazdaság, és ennek mi a hatása, és hogy ők ezt PONTOSAN hogyan kívánják módosítani. Ha erre nem képesek, akkor azt kell feltételeznie minden gondolkodni képes állampolgárnak, hogy nincsenek annyira SEM felkészülve a kormányzásra, mint mondjuk az LMP vagy az MSZP.

2013. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%
Jól van Mr. Antifasiszta, lett kiírva egy kérdés, szerintem ott várnak téged, mint fő vergődőt!
2013. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 The Evil Twin ***** válasza:
70%

"Miért nem lehet leírni, h "Figy, egy retkes cigány/zsidó/meleg/ magyargyűlölő vagyok és tele van a tököm a Jobbikkal""


Valószínűleg azért, mert itt senki nem ilyen. Nekem személy szerint az ostoba emberekkel van tele a tököm, akik nagy pofával meg akarják határozni, hogy merre hány méter, közben még annyi háttértudásuk nincs, hogy egy bevásárlólistát rájuk lehessen bízni, nem hogy költségvetést.


És sajnos ilyen emberekkel van tele a Jobbik.

2013. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Nah, látom a jobbikosok szája megint alaposan el lett verve, mint Gizike a pajtában. Egy-két józan gondolkozó többet ér, mint az a húsz neonáci slepp, aki itt kíbickedik. Nem baj, majd megint kiírnak egy hülye kérdést, és előlről kezdenek majd varnyogni, míg megint el nem verik a szájukat.
2013. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, persze...

Érdekes a romák által kivert rasszizmus valahogy nem zavar téged.

Mi ennek az oka?

2013. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 The Evil Twin ***** válasza:
100%

"Érdekes a romák által kivert rasszizmus valahogy nem zavar téged."


Honnan veszed, hogy nem zavar.


Már ezerszer kifejtettem, hogy engem nem érdekel senkinek a színe, ha bűnözik, akkor csukják le. A cigány követ el rasszista bűntényt, csukják le és hagyják békén a cigányokat, akik nem csináltak semmit, ha fehér követ el rasszista bűntényt, csukják le, és hagyják békén a fehéreket akik nem csináltak semmit.


Mit nem lehet ezen érteni? Ba.ss.zameg, rajzoljak, hogy felfogjátok?

2013. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 rémuralom ***** válasza:
95%

Nézd, firtathatjuk a származásomat, ha már érvelni nem tudunk. Nem tudom több száz évre visszavezetni a családfámat, ezért nem tudom bizonyosan kizárni, hogy ha felkutatnám, esetleg találnék olyat a felmenőim között, aki mondjuk zsidó volt. De fogalmam sincs róla, és ha esetleg kiderülne, hogy van zsidó felmenőm, akkor sem gondolnám magamat zsidónak, csakúgy, ahogy jelenleg sem érzem magam annak.


Én a tényleges rasszizmust (és sovinizmust) minden irányban elítélem. Igen, azt is, amikor a cigányok botokkal a kezükben üvöltik, hogy megdöglesz büdös magyar. Azt is, amikor a határon túli magyarokat magyarságuk miatt megverik szlovák, román, szerb soviniszták - és ugyanakkor azt is, amikor magyarok szőröstalpú büdösrománoznak. Egyszerűen nem tartom kulturált emberhez méltónak azt, hogy pusztán a származása alapján megbélyegezzünk valakit.


A számokra nem azért vagyok kiváncsi, mert ha számokat találnék benne, rögtön rájuk szavaznék. A számok, konkrétumok azért fontosak, mert azt üzenik, hogy legalább megpróbáltunk megvalósítható programot összerakni. Ha nincs szám, az meg azt üzeni, hogy csak összedobtunk egy lózunggyűjteményt, aztán szavazzatok. Persze, attól, hogy vannak számok, az még ugyanúgy lehet megvalósíthatatlan, és még ha megvalósítható is, akkor sincs semmi garancia arra, hogy kormányra kerülve tényleg megvalósítanák, amit ígérnek, ezért erős fenntartásokkal kezelem az E2014, MSZP és az LMP programját is, és ha nem győznek meg arról, hogy a fenntartásaim alaptalanok, akkor bizony rájuk sem fogok szavazni. Sőt, ha a Jobbik jövőre összerak egy olyan programot, amelyről azt látom, hogy ez igen, ezek tudják, hogy mit akarnak csinálni (nem csak a célt, hanem az utat is kijelölik - igen, többek között számokkal), akkor akár azt is megfontolom, hogy rájuk szavazzak. Attól függetlenül, ha esetleg közben valaki felkutatja a családfámat, és talál benne egy Rosenberget. Az mondjuk más kérdés, hogy erre vajmi kevés esélyt látok. De egye fene, tényleg tabula rasa, és aki meggyőz, arra szavazok. Aki nem, arra meg nem.

2013. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
95%

Itt a kulcs mondat: "Ha nincs szám, az meg azt üzeni, hogy csak összedobtunk egy lózunggyűjteményt, aztán szavazzatok."


A jobbik még arra sem vette a fáradtságot, hogy akár csak "bekamuzzon" pár számot a programjába...

2013. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!