Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érti ezt? Miért csak...

Ki érti ezt? Miért csak állandóan a magyarok?

Figyelt kérdés

Most találtam egy oldalt, rosszabbik.com.

Jelszava az "Elég volt a nácikból".

Nem értem, h ha náci meg rasszizmusellenes az oldal akkor miért csak a magyarok által elkövetett bűnöket sorolja fel?

Hol vannak a romák által elkövetett rasszista bűncselekmények?

Miért nem ír arról, h az izraelita zsidók (akik a legjobban verik a mellüket, h fúj rasszizmus) mit művelnek?


2013. máj. 27. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kuruc.info sem ír arról a bűnökről amit a nácik követtek el. (Szerintem röviden ennyi elég magyarázatnak.)
2013. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Kuruc.info sem ír arról a bűnökről amit a nácik követtek el."


Ja, de tudtommal nem is a rasszizmus ellen "harcolnak".

Szal hogy is van ez, mert még mindig nem értem....

2013. máj. 27. 13:26
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ja, de tudtommal nem is a rasszizmus ellen "harcolnak".

Szal hogy is van ez, mert még mindig nem értem...."


Ja, mert hülye vagy. Az antirasszisták harcolnak a rasszisták ellen. Ezért antirasszisták. Elég egyszerű, a tanáraidnak nehéz dolguk lehet az iskolában, hacsak nem gyogyós suli.

2013. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

el kell olvasni néhány cikket, vagy hozzászólást, nem a rasszisták ellen harcolnak, hanem a magyar emberek ellen. vagy legalábbis ők döntik el, hogy kik a rasszisták, ha egy cikkhez hozzáírod, hogy "ezzel nem értek egyet, mert..", vagy "szerintem ez a cikk ferdít egy kicsit, mert..", akkor rádfogják hogy náci szemét vagy és meg kell döglened.


a kurucinfón is ez zajlik a kommentek közt, ők döntik el hogy kik a magyarok, itt pedig ők döntik el hogy kik a rasszisták.

2013. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

A cigányok nem rasszizmusból cselekednek. Én egy kis vidéki településen élek. Itt volt egy tehetősebb roma család, de a putris cigányok őket is elkergették (mi két hónap múlva költözünk).

Itt vannak lecsúszott magyarok is akik éppen úgy viselkednek mint a cigányok. A cigányokkal együtt ülnek a kocsmába, tehát valószínűleg nem rasszista okokból lopnak.


Az oldal pedig magyar, a magyar helyzettel foglalkozik, nem értem miért kevered ide Izraelt. Amúgy, ha megnézed az oldal inkább a Jobbikra van kiélezve mint sem a rasszizmusra.


Tehát igazából nem a rasszizmussal foglalkozik, hanem a Jobbik elleni uszítással. Valószínűleg nem azért választották azt a nevet, hogy rosszabbik, mert csak az az egy domin név volt szabad.

Egyszerű provokatív oldal ami a Jobbik kifigurázása miatt jött létre. Ill. a jobbikosok húzása miatt.

Felesleges ilyen oldalakra az időnket pazarolni. Csak feleslegesen provokálnak bennünket.


Szebb jövőt!

2013. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!