Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom így a helyzetet?

Csak én látom így a helyzetet?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak tehetetlen, tehetségtelen, buta, önző, élősködő, öntudatlan és SZEGÉNY embereket látok. Szinte az összes társadalmi rétegből van legalább 4-5 ismerősöm, de mindenkinél ugyanaz a probléma. Nincs pénz. A gyárimelósnak normális minőségű ételre, italra, illetve életvitelre. A több céges vállalkozóknak jobb esetben több hetes nyaralásra, rosszabb esetben a bővítésre felvett hitel visszafizetésére. Vagy egyszerűen nincs vevő, vagy lényegesen kevesebb mint régen. A középosztály pedig a folyamatos cégbezárások miatt szív elég rendesen, mert 2 fizetés helyett most egyből kell nyomorogni.


Nem látom ennek jó végét, mert még ennek a tetejébe jön a magyarellenes politikai bűnöző elit és a különböző élősködő alfajok bőrszíntől függetlenül.


Mit tehetnénk?


2013. máj. 28. 13:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az én kommunizmus közeli tervemet lehurrogták xD Más ötletem nincs..

Bár.. megtanulni Svédül és kimenni dolgozni Északra.. a klíma is jobb.

2013. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
nincs megoldás. Mindig is harácsoló, pénz- és hataloméhes emberek lesznek az ország irányítói. El lehet menni. Ennyi a megoldás.
2013. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
El kell menni.
2013. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy tehetnénk bármit is.

Nemrég, indexen volt egy videó, ahol egy srác, emberekhez ment oda, hogy aláírásokat gyűjtsön, azért, hogy ne az oktatásra és egészszégügyre költse az állam a pénzt, hanem stadionokra. (természetesen csak egy vicc volt, mielőtt itt még valaki komolyan veszi)

Nem emlékszem pontosan, de 10 perc alatt 5 aláírást szedett össze. A legdurvább, hogy az emberek azt sem tudták, hogy mit írnak alá, nem is gondolták végig.

Ebből én úgy látom, hogy a magyar ember primitív és befolyásolható. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, persze van kivétel, de a többség ilyen. Ezért van, hogy még mindig s zsidesz a legnépszerűbb párt, mert folyik a kampány, TV-ben a reklámok, "Magyarország jobban teljesít", rezsicsökkentés, amivel az emberekkel azt akarják elhitetni, hogy Magyarország pályája felfelé ível.

Pedig SOHA nem volt még ilyen magas az államháztartási hiány. SOHA nem volt ekkora kivándorlás az országból, SOHA nem volt ekkora bizonytalanság és kilátástalanság.

Nem védem egyik pártot sem, de a zsidesz okozta eddig a legnagyobb károkat, mégis úgy állítják be, hogy az EU a rossz.

Magyarországon diktatúra van, de ezt sokan nem látják be, csak azért mert a diktátorunk azt mondja, hogy nincs.


Szóval a magyar ember fejével van a baj, hogy mindent feltétel nélkül elhisz.


A korrupció, a szervezetbűnözés (leginkább állami szinten) SOHA nem látott méreteket öltött, egyre inkább érezhető a magyarok és a r*mák közötti feszültség, amely ellen az állam nem, hogy nem tesz semmit, de még olaj a tűzre, hogy már több joguk van, mint nekünk magyaroknak.


A törvényeket olyan emberek írják, akik nem a nép érdekeit nézik, hanem a pénzemberekét. Más országban nem így van. Persze ott is lefölözik maguknak amit lehet, de hagyják élni a népet.


Az emberek pedig örülnek a zsidesznek, mert a zsidesz azt mondja, hogy Magyarországgal minden rendben.

Sajnos könyvet lehetne írni a problémákból, amely ellen az állam semmit sem kíván tenni.

De negyedik vagy nem tudom hányadik alkotmánymódosítás az van, egy év alatt négyszer. Pedig az szent és sérthetetlen, ha eddig megfelelt minden kortmánynak, akkor a zsidesznek miért ne felelne meg.


Egy szó mint száz, én úgy érzem, Magyarország elveszett. Olyan párt kellene, aki kizárólag a magyarok érdekeit nézik, olyan párt, ahol nem ülnek kommunisták, olyan párt, ami fű alatt nem egyezkedik más pártokkal. Olyan párt, ami nemcsak, hogy észreveszi a problémákat, de törekszik a megoldására is. Ilyen párt pedig 20 éve nincs. Példát vehetnénk a nyugattól, ahol az embereknek van kilátása és jövője.


Ha jól belegondoltok, az embernek olyan érzése van, mintha a r*mákat szándékosan szaporítanák, a magyarokat pedig szétszélesztenék a világba, az ittlévő magyarok számát pedig igyekeznek minél kisebbre redukálni.

2013. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ConnectCare ***** válasza:

Nem bántásból, de szerintem pont a kommunizmus közeli terv lenne a legrosszabb megoldás. Sőt, szerintem pont az a gond, hogy nemhogy túl kevés, hanem túl sok állam van a gazdaságban. Vagyis az állam túlszabályozza a gazdaságot és túlságosan részt vesz benne gazdasági szereplőként.


Képzeljétek el, mi lenne, ha a gazdaságban csakis termékbiztonsági szabályok lennének, de azon kívül semmi. Se minimálbér, se kötelező maximum munkaidő, semmi, kivéve a gyerekmunka tilalmát. Vállalkozni elég lenne bejelentéssel és céget felszámolni is nagyon gyorsan lehetne.


Az emberek vállalkozni kezdenének, kipróbálnák megy-e nekik, indulna egy csomó kezdő vállalkozás. A minimumfeltételeket kellene csak betartani, tehát nem lenne átláthatatlan és főleg veszélyes az egész olyan szempontból, hogy nem kellene állandóan attól tartanod, hogy valami hülyeség miatt majd megbüntetnek. Felvehetnél dolgozni bárkit bármennyiért, amellett, hogy a munkások pedig nagyon erős szakszervezeteket építhetnének ki, akikkel meg kellene egyezned mondjuk a minimálbérről vagy a max munkaidőről, de egyébként ezek nem jogszabályba lennének kőbe vésve, hanem az adott helyzethez igazodnának. Minimálbér nélkül új munkakörök is kialakulhatnának olyan területeken, ahol egyszerűen eddig nem érte meg alkalmazni valakit. Például benzinkutakhoz olyan pályakezdő fiatalokat, akik megtankolják a kocsikat. Közben tapasztalatot is szereznének és utána a saját lábukra állhatnának.


A vállalkozóknak jó lenne, emiatt az alkalmazottaknak is jó lenne, hiszen munkahelyek teremtődnének és szakszervezeteik útján ezután is érvényesíthetnék az érdekeiket. Ha nem menne, korlátlan sztrájkjogot adnék. A pályakezdőknek is jó lenne, mert még ha kisebb pénzért is, de be tudnának lépni a munkakerő-piacra. Ma pl. velük pont az a baj, hogy mindenhová tapasztalt embert keresnek, mondván ugyanannyit kell fizetni a tapasztalt munkavállalónak is, mint a tapasztalattal még nem rendelkezőnek. Ha ettől el lehetne térni, a fiataljaink nem Londonban mosogatnának, hanem itthon.

2013. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem kell jól belegondolni, elég ha nyitott szemmel jár az ember. Egyértelmű, hogy szándékosan zajlik az ország és a magyarság szétzilálása, de ebben nem szeretnél belemenni.


A megoldásra vagyok kíváncsi. A menekülés nem az. Többek közt azért sem, mert földrajzilag kivételes helyen élek, amihez hasonló nincs sehol másutt a világon. :) Ez az egy ami itt tart, ha az embereken múlik rég Dániában lennék.

2013. máj. 28. 14:24
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik párt sem volt eddig jó, de a zsidesz alatt lett a legrosszabb.

Diktatúrát épített ki és egypártrendszert. A rendszerváltás után a kommunisták nem lettek felelősségre vonva, mint más országokban. Mindent privatizáltak és aki a húsos fazékhoz közelebb volt, az kapott mindent.


Úgy tudom, a r*mákat, azért is szaporítják ennyire(minél több gyerek=minél több segély, mi ez, ha nem szándékos szaporítás)mert nagyon könnyen befolyásolhatók, anno a zsidesz is megvette pénzért a r*mák szavazatait, akik lassacskán többen lesznek mint mi, magyarok a saját országunkban, ahol őseink vére folyt. Nagyapám '56-ban veszítette életét, harcolt egy szebb jövőért, demokráciáért, nem azért, hogy a r*máknak jó legyen. Persze, akkor még a r*mák dolgoztak, a rendőrnek pedig joga volt erőszakot alkalmazni. Ha ma egy rendőr erőszakot mer alkalmazni, megrovásban és kirúgásban is részesülhet.


És ez még mindig a jéghegy csúcsa, csupán az amit tudunk. Mi van azzal, amit még a legolvasottabbak elől is eltitkolnak.

2013. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Például benzinkutakhoz olyan pályakezdő fiatalokat, akik megtankolják a kocsikat. Közben tapasztalatot is szereznének és utána a saját lábukra állhatnának."


Tapasztalatokat? Miről? A különböző üzemanyagfajták molotov koktélként való felhasználásáról? Te sem gondoltad ezt komolyan. :D A többivel egyetértek.

2013. máj. 28. 14:27
 9/21 anonim ***** válasza:

Leírtam a megoldást is.


Kell egy párt, ahol nem kommunisták vannak, hanem átlagemberek és

szakértői kormányzatra lenne szükség, amely visszaállítja a zsidesz előtti állapotokat és abból kiindulva igyekszik abszolválni a problémát.

Egyetemi professzorok, gazdasági szakértők kezébe adnám az ország irányítását.


(Szakértői kormányzat alatt nem Matolcsy-t értem, aki szerintem agyilag visszamaradott, komolyan mondom, mert a magyar tündérmese, meg hogy piros pötty a magyar csecsemők fenekén...)

2013. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jaj istenem hagyjuk már ezt a zsidesz, maszop, szadesz meg stb. témát, mert semmi értelme! Itt mindenki hibás aki valaha is az országban élt. Sajnos az általános magyar mentalitás és az oroszoktól kapott "szellemi" örökségünk nagyban hozzájárult ahhoz, ami ma van. Nem szeretnék példálózni, mert elég lenne csak magába néznie mindenkinek.


Csak két kérdés. Hányszor tettek olyat, amivel segítettek egy honfitársatoknak, úgy hogy közben nektek semmi hasznotok nem volt belőle?


Hányszor álltatok ki a barátaitok elé, hogy "ebből elég volt"? Ez ellen tennünk kell valamit, mert saját jövőnket tesszük tönkre?

2013. máj. 28. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!