Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom a helyzetet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom a helyzetet, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtek egy lánnyal és a kezdeti lépéseket követően jól esne ha Ő is érdeklődne, keresne jelezve hogy "benne" van a dologban. Megismerkedtem egy lánnyal, párszor irtam ezt követően Neki, válaszolt is, örült hogy irok(ezt ő irta).. felvetettem hogy mi lenne ha találkoznánk, lényegében felőle mehet a dolog.

Azonban úgy éreztem mintha zavarnám mikor irok neki, egyáltalán nem lelkes, vagy hogy is írjam...tudjátok mire gondolok. Meg nem is szeretnék még1szer egy lány kezébe nyerget adni, márpedig azzal hogy ha mindíg csak megyek valki után mint valami... ezt érhetem el. Így mondom nem erőltetem, ő azótta nem keresett, pedig tudta hogy hol fogok bulizni (ahol megismerkedtünk), de nem jött:S Gondoltam ott beszégletünk..nem jött össze. Én ebből azt vonom le, nem igazán érdekli a csajt ez a dolog.

vagy csak ennyire módi.

Azt vallom ha valami valaminek látszik az egyszerűen az is.


Természetesen nehéz választ adni ezen kérdésre tisztában vagyok vele, ennyi információból, de gondoltam mégis felvetem nektek, foglalkoztat.


2013. jan. 23. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy tökös és hívd fel kerek perec, hogy jön-e veled ide és oda,ekkor és akkor. Ne a kib*szott szmájlikból és leírt sz*rjaiból találgass, hogy vajon mit gondolhat.
2013. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, igen, én megértelek, mert 0 visszajelzéssel azért lehetetlenség teperni valakiért :S Szerintem hagyd ezt a lányt, vagy fogadd el, hogy rengeteget kell érte teperni, hogy valamit kiválts belőle... De véleményem szerint, ha szerelmes lenne, vagy érezne bármilyen pici szerelmet, vonzódást, azt már kimutatná, nem tudná ennyire titkolni, mert lány :) Csak ő most az édes semmittevés állapotában van, ha írsz neki, úgyis jó, ha nem, úgyis jó. Lehet, hogy csak nem akart megbántani, hogy visszautasítson, vagy valami. Hidd el, mi, lányok azért ki tudjuk mutatni, hogy tetszetek, fiúk, szóval szerintem ez veszett ügy... De ne csüggedj, annyi lány van még a Földön! :)
2013. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első: felhívhatnám de nem érezném magam jól, mert... nem is tudom, azért számomra kell hogy a lány részéről is kapjak jeleket, Ő is keressen, márcsak azért is hogy az egyenlőség köztünk meglegyen. Érdekes előző kapcsolatomnál még "msn" en keresztül is éreztem hogy Ő is akar. Pedig nem irta le szavakkal de benne volt a beszélgetésben az egymásrafigyelés stb..és lett is belőle egy nagyon jó kapcsolat. Kölcsönösség. Nem szeretem az egyoldalú dolgokat.
2013. jan. 23. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Adok egy pacsit haver, ugyanebben a cipőben járok :)
2013. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom nagyon kitartóan keresett engem az elejétől fogva. Ő keresett többször az elején, aztán mivel láttam, hogy jó arc én is kerestem később. Aztán felváltva ment a dolog. Aztán telefonon is keresett. Mindig ő hívott.


Szerintem ha akarsz valamit, légy kitartó! Ne add fel mindjárt! Az elején a csaj úgy sem fog annyit keresni mint később ha szimpatikus vagy neki! De a csaj nem is megy utánad az is biztos x helyre. Legalábbis én sem mentem volna. Randi megbeszélve az megint más.

Figyelj! Ha x idő után amikor megtetted amit kell sincsen semmi visszajelzés, hogy kedvel legalább, akkor hagyd. De azért pár próbát megér, nem?

2013. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó: igen, érdekes amit irtál, számomra is volt olyan lány aki után mentem de valahogy belülről jött a dolog, nem figyltem rá h ő keres e. Aztán valóban kialakult anélkül h észrevettem volna. De ezt nem lehet megjátszani, jön vagy nem. Viszont érdekes h valakinél meg nem, és kell h megerősítést kapjak. Valószínüleg azért mert még számomra is idegen a lány, semmi közös pont nem alakult ki első találkozásnál alig beszéltünk, szimplán csak bejött külsőre. Azonban a fenti dolog egy közös érdeklődési pontból indult ki, más helyzet volt az egész. Elgondolkozva, lehet én is ugy vagyok vele, ha nem hát én is hagyom. Magyarán annyira nem tett rám mély benyomást. Valszeg ő is így van ezzel:)

köszönöm a hozzászólásokat.

2013. jan. 24. 00:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle? :)
2017. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!