Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom ilyen vészeszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom ilyen vészeszen a helyzetet csajozás terén? Mi értelme csajokkal ismerkedni, ha csak ez a két véglet létezik lényegében?

Figyelt kérdés

1. Szép, vonzó, de jellemre sokszor elviselhetetlen és nagyon válogatós fiúk terén. Csak a szűk jóképű alfahím réteg számára elérhető.

2. Csúnya, nem vonzó, de jellemre esélyes, hogy megfelelő lenne és fiúk terén sem válogatós, örül, ha lehet fiúja.


2013. febr. 28. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Van értelme mert a kettő között van az a lány aki pont olyan amilyennek lennie kell..azaz normális :D..én megtaláltam és kijelentem h van ilyen!!!
2013. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez ostoba általánosítás.
2013. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem általánosítasz, de ezeknek azért van még pár alpontja. 1/a, 1/b, stb. stb. 2/a, 2/b...
2013. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez egy hülye felfogás.......


de van erre egy mondás mi szerint,

"Mi a hasonlóság a NŐ és a PARKOLÓ között ?

-A jók foglaltak, a maradék vagy "rokkant" vagy fizetős "


élj ezzel a tudattal boldogan :)

2013. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos, mivel ez a két véglet adott, abszolút semmi értelme csajozni szerintem. Ha nincs jó verdád és nem lógnak kötegekben Deák Ferkók a zsebedből, a nők nem vesznek emberszámba.

Ezek után önmagát adja a következtetés hogy feleannyit nem érnek, amennyit bajlódni kell velük.


"ez ostoba általánosítás."


Ha egy almának a 99%-a megrohadt, te sem fogod azért az 1%-ért mégis megenni, úgyhogy nemkell az álszent maszlag.


"ez egy hülye felfogás"


Ez a valóság. Welcome to the real world,Neo.

2013. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!