Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek van-e a "másik oldalon"...

Joe Makepeace kérdése:

Nektek van-e a "másik oldalon" olyan politikus akit tiszteltek, adtok a véleményére, komolyan vesztek?

Figyelt kérdés

Azaz érdekelne, hogy ma Magyarországon létezik-e olyan, hogy valaki például FIDESZ-párti szavazó/szimpatizáns, esetleg párttag, de mégis tisztel, ad a véleményére XY MSZP-s politikusnak, vagy éppen fordítva? Vagy persze bármely más pártból, akár ugyanazon oldali esetében is, bár akkor nem annyira érdekes a kérdés (egy ilyen esetben főleg a Fidesz-Jobbik ellentét miatt lehet talán érdekesebb...)

Gondolom túl sokat senki nem tudna fölhozni, de érdekelne, hogy kik azok, és miért? Olyan érzés, hogy szimpatikus, okos, jókat is szokott mondani, nem veti el a sulykot, nem "tenyérbemászó" a stílusa, habár ugyan más politikai platformon áll mint én, de a politika erről szól, vagy akár olyan is érdekelne, hogy meg is fordítsuk a kérdést, akiben viszont nagyot csalódtatok, a "saját térfeleteken"!

Erre nagyon kíváncsi lennék!



2013. máj. 30. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Varga, Áder, Rógán
2013. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden politikus azt mondja, amit az emberek hallani akarnak, függetlenül attól, hogy ők ténylegesen mit is gondolnak valamely kérdésről. Amikor aztán arra kerülne a sor, hogy meg kellene mutatni tettekkel is amiről előzőleg fröcsögtek, akkor mégsem történik semmi érdemleges. Éppen ezért nem lehet egy politikust sem komolyan venni, a hazugságait elhinni meg pláne nem. Így tehát még szavazni sem érdemes elmenni, mert úgysem az lesz, amit ígérnek, hanem csak a saját zsebüket tömik. Amikor meg már kellően megtömték, jön egy másik aki ugyanúgy belemerít a húsos fazékba mint az elődje és ugyanúgy leszarja az embereket, akik bizalmat szavaztak nekik.

Röviden aki elmegy szavazni, az csak azt éri el, hogy a húsos fazék közelébe juttatja azt, aki majd egy nagyot fog a fejére szarni. Éppen ezért már nagyon régóta el sem járok egyetlen szavazásra sem.

2013. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Ángyán.
2013. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs se a másik oldalon, se a saját oldalamon.
2013. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc, Lendvai Ildikó, Szegedi Csanád
2013. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A faluban van egy önkormányzati képviselő, aki ugyan más pártszimpátiájú, de szép kutyákat tenyészt, tőle vettem én is.

Tisztelem, mert szereti a kutyákat és ért is hozzájuk.

2013. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem már nem tudnak megvezetni a politikusok. Egyből felismerem ha elkezdenek hazudni(mozog a szájuk), szóval nincs olyan akit tisztelek.
2013. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
Távol állok a jobb oldaltól,de talán ott akinek részben meghallgatom érveit az Vona Gábor.
2013. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pro Patria ***** válasza:
Balczó Zoltán ilyen számomra.
2013. máj. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még a saját oldalamon sincs nagyon :/
2013. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!