Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom már mi az igazság,...

Nem tudom már mi az igazság, de tényleg az MSZP kreálta a Jobbikot vagy csak egy összeesküvés elmélet?

Figyelt kérdés
Fidesz szavazó vagyok,és az "elvtársaim" szerint a jobbikot az mszp csinálta a Fidesz ellen. Én szerintem peig nem,mert ha megnézzük tényleg van cigánybűnözés,a mezőgazdaság nagy nulla mert már azt is tönkrebaszták és ők pont ezzel kampányolnak hogy ezeken változtatnának.
2009. okt. 6. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy oltári nagy baromság!!!

Csak félnek a jobbiktól és azért mert féltik a mézes bödönüket!!!!! Végre egy tiszta és igaz párt.Szegedi Csanád mai parlamenti percei meg maga a színtiszta valóság.És ugye tudjuk az igazság néha nagyon fáj!!

2009. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

"Nem hiszem,hogy létezne olyan Fidesz szimpatizáns,aki csalódva a pártjában,az MSZP-re fog szavazni,legfeljebb nem fog szavazni senkire."


Csak 1 apróság!

Akik a ogyv alkalmával szavaznak egy pártra a 2. fordulóban, azoknak csak 35-40% a tudatos racionális és elközelezett szavazó. A többiekre a napi események is jórészt hatnak. Most valóban nem népszerű az MSZP, de nem azért nem szavaznak rájuk mert a nevük MSZP, hanem mert mindenki tudja ma már. A cscsemők első szava

nem az hogy mama, papa, hanem hogy "elkúrtuk"

2009. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

mszp kreálmányos ember ilyen jó beszédet nem mond


http://www.youtube.com/watch?v=mEeWfEPu9l4&feature=player_em..

2009. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Én kreáltam!
2009. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem az mszp "kreálta", egyszerűen egy ideig nagyon nyomatta az mszp-s sajtó, mert azt hitték, felhasználható a fidesz ellen. Aztán kiderült, hogy elszívta az mszp szavazóbázis kb. felét, és most egy kicsit gondban vannak a baloldal nagyokosai. A fideszesek azért hiszik, hogy az mszp áll a jobbik mögött, mert egyrészt a baloldali sajtó ajánlgatta a jobbikot a közelmúltban, másrészt azért, mert a jobbik olyan jelenségeket mutat (orosz érdekek képviselete, a Déli Áramlat támogatása, néhol az MSZP támogatása), amik gyanúsak. A jobbikot inkább független balos oroszbarát pártnak nevezném, mint az mszp bábjának. Az mszp nincs abban a helyzetben, hogy bármit "kreáljon", jelenleg örülnek, hogy lyuk van a seggükön, 2010-től az se lesz.
2009. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

True, végre valaki nem a beszűkült kampányszöveget szajkózza imádság helyett is...

Ennyit a Fideszről, hülye demagóg hataloméhes banda. Én maradok a Jobbiknál, náluk még látom a tenni akarást.


Szebb Jövőt!

2009. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%

"True, végre valaki nem a beszűkült kampányszöveget szajkózza... maradok a Jobbiknál, náluk még látom a tenni akarást."


Mintha a "maradok a Jobbiknál, náluk még látom a tenni akarást" nem a legótvarosabb kampányduma lenne. Vö. választási kampány 2006: "Én az MSZP-re szavazok... mert mások csak beszélnek" :DDDDD

2009. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

"Mintha a "maradok a Jobbiknál, náluk még látom a tenni akarást" nem a legótvarosabb kampányduma lenne. Vö. választási kampány 2006: "Én az MSZP-re szavazok... mert mások csak beszélnek" :DDDDD"


Nem kampányduma, egyszerűen ezt látom és leírtam a véleményem. Ez van...Sprite.

2009. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%

"Nem kampányduma, egyszerűen ezt látom és leírtam a véleményem. Ez van...Sprite."


Ha a saját véleményed ilyen lendvaiildikói magasságokban van, az a te bajod :))))

2009. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

"Ha a saját véleményed ilyen lendvaiildikói magasságokban van, az a te bajod :))))"


Oké, kezd kicsit betelni a pohár. Kérlek írd már le kerek, egész mondatokban hogy mi a f@sz problémád van a véleményemmel, mert eddig normális válaszokat írtam, te meg ide hánysz valamit állandóan, mintha kötelező lenne. Szóval lennél szíves valami értelmes mondatot idefogalmazni, vagy befejezhetjük és elkönyvelhetjük egymást balf@sznak?

2009. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!