Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elég, hogy megírták ezt a...

Nem elég, hogy megírták ezt a barackfás zagyvaságot, most még kötelezővé is akarják tenni?

Figyelt kérdés
A dal, mint dal, kritikán aluli, prozódiailag is rossz. Most meg a gyerekeknek akarják kötelezően betanítani.

#Orbán Viktor #barackfa #nemzeti összetartozás dala
2013. máj. 30. 21:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Talán nem túl szerencsés, hogy a nélkül hozzászólok, hogy meghallgattam volna a dalt, ezért is jó lett volna egy link. Minden esetre az a véleményem, hogy az egész Orbán-kormányzás egy óriási szellemi hanyatlás, és ebbe logikailag jól beleillik, jól kifejezi a rendszert egy ilyen ócska dal. Ahol üldözik a valós szellemi teljesítményt, ahol a kultúrában olyan félkegyelműek uralkodnak és osztják az észt és a pénzt mint Kerényi Imre vagy Fekete György, ott bármilyen abszurditás megtörténhet.
2013. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Le vagyok maradva...milyen dal?
2013. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg


Nesztek nektek fidesztelen népség!

2013. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy a dalt Trianon 93. évfordulójára készítették, de valamiért nem igazán passzol a dolog és elég sokaknál kiverte a biztosítékot.
2013. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki, hogy Viktor születésnapjára nem kell jókívánságot küldeni!
2013. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy lapát fos! Köszi a linket! Azt hiszem meg fogom tanulni és el fogom hörögni, tök király lesz!!!XD

Mi köze van a baracknak az összetartozáshoz? Azon kívül, hogy a barackpálinka közelebb hozza az embereket:D Hú ezek után keresnem kell valami nagyon kemény, zúzós, hörgős zenét mert érzem, hogy zsibbad tőle az agyam! Ez majdnem megüti a Möszöpö dalát...kééééééész!XD

2013. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a hitgyülis gyíkságokra hajaz nagyon. Beállítják a gyerekeket 3-4 sorban ilyen színes rucikban és ugrálnak, miközben dicsőítik Adonájt. Csak itt nem az Úr van, hanem barackfa...
2013. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Valahogy kísértetiesen emlékeztet ez a marhaság egy korábbi időkből származó, legalább ugyanilyen marhaságra:

[link]

2013. máj. 30. 22:10
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Engem erre emlékeztetett a klipp:

http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI


A dal és a klipp elvileg 550 000 Ft-ból készült el, én is most hallottam róla először.

2013. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 szpeti1991 ***** válasza:
10%
Engem az érdekelne, hogy mi a bajotok vele? Kiváncsiság. Én itt és most hallottam róla, majd a híreket elolvasom mindjárt róla. Azon kívül, hogy amit a Fidesz csinál, az csak rossz lehet, mi a baj vele?
2013. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!