Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiszvarogtatott hírek szerint,...

Kiszvarogtatott hírek szerint, lehetseges az, hogy Orban kötelezőve teszi a hittan oktatasat, valamint a nyugdíjak megadóztatasat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

1: A nyugdíjak nem lesznek megadóztatva. Ez már tényleg rémhír.

2: Hoffman Rózsa elég világossá tette, hogy ha rajta múlik, kötelező lesz a hittan.

2010. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Marhaság!!!
2010. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, na ez az, ami abszolút hülyeség.

Onnantól kezdve, hogy léteznek egyházi és nem egyházi iskolák a hittan kérdése adott.

A nyugdíjakkal kapcsolatban pedig szintén rémhír.

2010. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

81

Kiegészíteném: a nyugdíj valóban rémhír, de keress rá hoffman rózsa terveire.

2010. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy kérdés: Hoffmann Rózsán múlik?
2010. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
*Hofman bocsi
2010. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Wááá :


* Hoffman

2010. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

81

Tekintve, hogy ő az oktatási államtitkár ( régebben ugye ez a miniszternek felelt volna meg) hát legalább is komoly beleszólása lesz :)

2010. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényként közölte volna, ha így lenne.

Nem lesz kötelező a hittan :) (Hála istennek) ;)

2010. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az eheti Figyelőben (elég pártatlan lap) jelent meg egy riport Hoffmann Rózsával "Nem lesz vallási kurzus" címen. Ebben szerepel az alábbi idézet:

"Inkább szeretnék mindenkit megnyugtatni, eszünk ágában sincs valamiféle vallási kurzust előírni. Amit viszont forszírozunk [...], az az, hogy értékrendre, morálra, erkölcsi nevelésre szükség van az iskola falai között. Én magam mindig úgy nyilatkoztam, célszerű lenne általánosan bevezetni az etikaoktatást. Sőt, a hittanoktatást is bátorítani, erősíteni kéne. Azért fogalmazok óvatosan, mert fogalmazok óvatosan, mert a bevezetéséhez sem az anyagi, sem a szakmai feltételek nem állnak rendelkezésre."

Én is voltam anno etikaoktatáson, de messze nem nevezném magamat hívőnek, tehát lehetséges az vallásmentes "erkölcsoktatás".

2010. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!