Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora lenne ma a hőbörgés a...

Mekkora lenne ma a hőbörgés a trianoni döntés miatt, ha a magyar többségű területek nálunk maradnak?

Figyelt kérdés
Akkor is menne a nagy gyászolás? Mert az szerintem jogos volt, hogy ahol többségben nem magyarok életek, az függetlenedni akart. Az meg csak a mi hibánk, hogy hagytuk őket elszaporodni a saját területeinken.

2013. jún. 4. 11:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%

Hány ilyet teszel még fel, unatkozó prókátor?


És biztos, hogy kevésbé lett volna érvágás, csak még a valósabb etnikai határokat sem húzták mert az nem volt érdekel a "művelt nyugatnak". Így lehet ma is számítani rájuk!


Sőt ha jól tudom valami vasúti körgyűrűt is szét akartak szabdalni.

2013. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Miért, hányat tettem fel eddig?
2013. jún. 4. 11:35
 3/39 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem az volt a kérdés, hogy kinek mi az érdeke, hanem az, hogy mekkora lenne ma a sajnálkozás, ha mondjuk 1920-ban nálunk maradnak azok a területek, amiket a hitleri Németországtól visszakaptunk.
2013. jún. 4. 11:37
 4/39 anonim ***** válasza:
33%
Mondd csak, Te magyar vagy??
2013. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

"hanem az, hogy mekkora lenne ma a sajnálkozás, ha mondjuk 1920-ban nálunk maradnak azok a területek, amiket a hitleri Németországtól visszakaptunk."


Már leírtam!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__442..


Amúgy meg szerintem ez is a tiéd szerintem.

2013. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%
A kopaszok ugyanúgy hőbörögnének a kuruc.info meg ugyanúgy tele lenne a nethuszárok gyalázkodó beírásaival.
2013. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdem én azoktól, akik szerint "gáz" megemlékezni trianonról, és nem értik, hogy az emberek miért sajnálkoznak annyira rajta. Csak egy hülye példát hozok fel, hogy mindenki értse. Van egy 9 hálószobás házatok, majd egyszer csak valakik úgy döntenek, hogy nektek legyen elég 3 szoba, a többi 6-ba beköltöztetnek idegeneket. Majd valaki úgy dönt visszakaptok még kettőt, de négyben továbbra is maradnak az idegenek, holott az egész ház a tiéd volt, téged illet. Nem "siratod" , vagy emlegeted fel életed végéig azt a négyet, amit jogtalanul vettek el tőled?
2013. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg csak a mi hibánk, hogy hagytuk őket elszaporodni a saját területeinken."

Viszont mint tudjuk, akit ma egy kicsit is zavar bármelyik idegen nép elszaporodása, az mélyen fasiszta, rasszista, antiszemita, és gyilkos. Ilyenkor mit kell csinálni? Ha zavar a túl sok cigány, akkor náci vagyok, ha meg nem zavar, akkor meg jogos ha majd ők kapják a következő részt? Te mit csinálnál kedves kérdező? :)

2013. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Függetlenedjenek azok a területek, ahol egyértelműen nem a magyarok vannak többségben, ok, DE az utódállamok MINDENT fizessenek ki rajta, amit a Magyar Állam építtetett!!! Mindegy mikor, minden épületet amit Magyar pénzből építettek fizessenek ki! És ahol meg a Magyarok vannak többségben az maradjon Magyar! Ez lenne a minimum, bár én úgy gondolom, ahol csak 20% a magyar 40 a román/szloták és a többi valami egyéb, ott is maradjon magyar, mert magyarként nekem annak a 20% magyarnak az érdeke előbbre való mint a 40% szlotáké!
2013. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Sopron példája tökéletes, hogy mikét érezte megát magyarnak az osztrák, akinek gazdagabb nemzet állam volt ... Nagyon kevés román, akart a szegény románokhoz tartozni lévén, hogy nem véletlenül jöttek el onnan őseik ... Szlovákok pedig nem akartak egy másik nemzet államhoz tartozni... csehekkel sose voltak közösségben. Ruszinok se voltak sose csehek, szlovákok de ukránok se ...
2013. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!