Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyi esélyünk van?

Szerintetek mennyi esélyünk van?

Figyelt kérdés
Kisbéren lakom, a helyi focicsapat tagja vagyok, és a sportpályán borzasztó állapotban van, hallom meg ti is írjátok folyton, hogy mindenhova új stadionokat építenek, szerintetek ha kérnénk az önkormányzattól egy hivatalos levélben mennyi esélyünk volna, hogy kapjunk mi is egyet?

2013. jún. 4. 15:46
 1/3 MolotovPunk ***** válasza:

Nem hinném,hogy sok esélyetek lenne rá.

Igazából a stadion építések nagy része is jó nagy pénz pazarlás.

Felnőttek,gyerekek ezrei éheznek kis falvakban,lassan már városokban is és ezek stadionokat építenek közvagyonból.

Inkább a szegényeken éhezőkön kéne segíteniük,vagy kicsit életszínvonalt emelni.

Felcsútra is teljesen felesleges stadiont építeni.

2013. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Stadiont biztos hogy nem mert 1 azt se tudtam hogy ez a település hol van, 2 amit elkezdtek azt is állítgatják lefele mert rájöttek hogy nagyon nincs ezekre a hülyeségekre pénz most (már bocsi).

Sportpálya felújítást kérhettek, de ha nem vagytok jóba az önkorival illetve az nem lát ebből hasznot, akkor ne számíts sokra. Főleg amióta átvette az állam az adósságokat, azóta nagyon megszűrik hogy mire költhetnek.

Talán akkor van reális esély, ha egy komoly nézősereget mozgat meg valami.

Egyébként nem építenek mindenhova, csak ott kezdték el ahol fideszesek vannak, és nagyváros. Kivéve Felcsút ami az Isten háta mögött van eldugva, oda is csak azért mert Viktor ott született.

2013. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak EU-s pályázatok, az önkormányzatnak pályáznia kell rá, persze ha az önrészt elő tudja teremteni. És itt jönnek a képbe a helyi vállalkozók, akik pedig megfinanszíroznák az önrészt, azt sem kellene legalább leadózni. Persze ha érdekli őket a foci.

Azt nem tudom milyen vállalkozók vannak ott, remélem nem haragszol meg, de nem tudom, hogy mekkora ez a település.

2013. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!