Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van köztetek Jobbikos esetleg...

Van köztetek Jobbikos esetleg "ex"gárdista?

Figyelt kérdés
Nos egy kis ingyen propaganda!Ha egyszer annyira hungaristák vagytok(unk),akkor itt egy hatalmas lépés!Jönnek a belvizek,az áradások...egyszerűen a betiltott ruhákba szervezetten fel kell vonulni és megfogni a homokzsákokat és védjük a hazát!Értitek a lényegét!?Szerintetek a rendőrség,a többi párt mit lépne erre?A média úgyis leadja és nem kisebbséggel kell most törődni,hanem előbb tegyünk le valami igazán figyelem felkeltőt az asztalra!Nos érdemes gondolkodni rajta?Ez egyáltalán nem törvénybe ütköző szerintem.A többi párt,had köpködje csak egymást,mi addig teszünk is valamit érte!

2013. jún. 4. 16:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%

Amikor voltak a nagy hóproblémák akkor is segítettek a gárdisták kiásni az autósokat.


A zsidó gárdát viszont sehol sem láttam , ludas Gyuri sleepje sem mutatkozott.

2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
Az Új(!!!) Magyar Gárda minden olyan esetben, ahol életet veszélyeztető helyzet áll elő, ők ott vannak. Az RTL és a TV2 alig vagy egyáltalán nem számolt be az eseményekről.
2013. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
2013. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%

én ex jobbikos vagyok.

tévedsz, nem adja le a média. legutóbb is mikor segítettek a gárdisták a vörösiszap, árvíz, egyéb esetben akkor a rendőrök igazoltatták és büntették őket miközben segítettek az embereken.

2013. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%

a Gárda eddig is segített mindig ilyen helyzetekben, nem kell ezt külön mondani nekik.. sőt, a hóviharban is segítettek ami volt, és ovodások mentése közben a ro.adék rendőrök bevitték őket, mert egyenruhában voltak..

a zsidó média sosem fog beszámolni neked arról, hogy segítettek valamiben, így nem is csodálom, hogy nem tudsz róla. hiteles hírforrásokból értesülj az aktualitásokról.

2013. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
mielőtt még valaki belekötne: megbüntették őket, nem bevitték
2013. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

4-es

"egyéb esetben akkor a rendőrök igazoltatták és büntették őket miközben segítettek az embereken."Ezt én se tudtam!Ez azért már brutális!Hívjuk fel a média figyelmét,valahogy ezekre,hogy például a jobbikos képviselők,akár a Vona is fellépne ilyen esetben!Beállna ő is zsákot cipelni,hisz ő védettség alatt áll!Nem hinném,hogy ezért őt megbüntetnék...

2013. jún. 4. 16:51
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
hogyne büntetnék már meg? és miért állna védettség alatt? a Jobbikos képviselők mindig lemondtak eddig a mentelmi jogukról, és ezután is le fognak, nem úgy mint a többi párt tagjai.
2013. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Sz1u ***** válasza:
40%

Ha önzetlenül(!) akarnátok segíteni, akkor az menne (betiltott) egyenruha nélkül is! De ez így csak propaganda (ezért természetesen tudja mindenki, hogy egyáltalán nem önzetlenségből vagytok ott).


Ráadásul a rendőr is jogosan büntet a tiltott egyenruháért! Ha tetszik, ha nem!


Nyugodtak lehettek benne, hogyha az én településemet fenyegetné bármilyen veszély (mondjuk árvíz), akkor én egy rossz melegítőben és gumicsizmában mennék segíteni... önzetlenül! Nem pedig reklám céllal (tiltott) egyenruhában!


Lehet gondolkozni, hogy ki az igazibb hazafi!

2013. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%
Az egyenruha betiltása alapból szemétség volt. Másrészt a honvédség is egyenruhában segít, mint minden egyenruhás szervezet. Ha van egyenruha és a szervezet által szerveződött az akció, akkor tök alap dolog, h egyenruhába mennek.
2013. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!