Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy csak a...

Miért van az, hogy csak a magyar történelem könyvek vannak megírva úgy, hogy az ellenségnek drukkolsz?

Figyelt kérdés
Ha megfigyeled a magyar történelem könyvekben mindíg úgy vannak leírva az események és azok kísérő, bemutató szövegei, hogy mindíg másnak, az ellenfélnek kell drukkolni. Az elfogulatlan olvasót mindíg arra vezeti, hogy az ellenfeleinknek drukkoljon, hogy nekik van igazuk. Minden más országban, akármilyen korszakon mennek végig a sajátjuk javára írják, csak nálunk nem. Ez miért van ?
2013. jún. 5. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem.
2013. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval te inkább olvasnál hamisított történelmet, amiben menők vagyunk, mint a valódit, amiben nem mindig? Nos, az interneten biztosan fellelsz olyat is...

Amúgy én szinte mindig a magyaroknak drukkoltam (egyedül a kommunista meg nyilas uralmak alatt nem). Elfogulatlan (ezt gondolom úgy érted, hogy egyik érintett nemzethez sem tartozó) olvasók pedig nem szoktak magyar történelemkönyveket olvasni (de cáfoljatok rám, ha tévedek).

2013. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pro Patria ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet.
2013. jún. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
Én sem. Normális történelemkönyv nem drukkol egyik oldalnak sem, hanem úgy írja le a dolgokat mintha innen figyelnénk a thai-kambodzsai történéseket.
2013. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit vársz? dicső hadseregünk megtámadta papírbakancsban a sátáni kommunista szovjetuniót ám a mocskos ballibek ármánykodása miatt meg mert tészta volt ebédre úgy szarrá vertek minket hogy csak na
2013. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egész tőrténelem fojamán ez van már az őskortól és máshol úgy írják meg a sajátjuk győzelmének örüljenek, csak it nem :/
2013. jún. 9. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!