Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a csapból is a rasszizmus...

Már a csapból is a rasszizmus folyik, nem unjátok még? Az nem lehet, hogy az emberek esetleg jogosan "rasszisták"?

Figyelt kérdés
Szerintem azért nem lesz valaki rasszista, mert nem szereti ha meglopják a cigányok, de már ilyenkor is az ember fejéhez vágják, hogy mekkora k.öcsög rasszista. Annyira unom már ezt, hogy hihetetlen.
2013. jún. 7. 11:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
63%
dehogynem, max azok nem rasszisták akik a cigányokat szinte csak TV-ből ismerik, menjenek lakni 1 hónapra észak kelet Mora, azt majd meglátják!
2013. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
61%
Én már nagyon unom. Igen azért vagyok rasszista mert utálom a barna bőrét! -_-
2013. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
42%

"menjenek lakni 1 hónapra észak kelet Mora, azt majd meglátják"


vagy dél-nyugat Mora

sajnos már ott is...

2013. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

ki vágja a fejedhez?

a bűnözőket senki sem szereti, ha cigány ha kínai, ha fehér

azzal sem vagy kisegítve, ha fehérek rabolnak ki

ettől még nem vagy rasszista

ha majd elkezdesz cigányozni, meg minden cigány bűnöző, meg ki kéne mindet írtani, akkor alapjában véve egy frusztrált ember vagy aki még nem feltétlenül rasszista csak mérges

ha komolyan gondolod a kiirtásukat és mindenért a cigókat okolod vagy a zsidókat (pl. drágább a tej) no akkor már rasszista vagy

egyébként még a népek szeretik egymást oltogatni a neten, meg trollkodni, ennyi :DD

2013. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
13%
Észak kelet, dél nyugat? Miről beszéltek, csak nekem tünt fel, hogy már az egész országot ellepik!?
2013. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
46%
meg mondjuk ha odajön egy cigány, és az első gondolatod az, hogy biztos ki akar rabolni, közben csak az érdekli, hogy mikor jön a busz, mert látta hogy előbb megnézted, na az is rasszizmus sajnos :(
2013. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 tetro ***** válasza:
33%
a jogos rasszizmus az egy olyan, hogy is hívják... oximoron? :D
2013. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
33%

Az is rasszizmusnak számít , ha az egyenlő bánásmódot támogatod , helyesled a pozitív diszkrimináció helyett.

Akkor is rasszista vagy , ha azt akarod , hogy Magyarország magyar maradjon.


Meg még vannak egyéb pontok is.....


Majd mindjárt jön egy baloldali és megmagyarázza ,hogy a bűnpártolás milyen jó , csak a többség társadalom sátáni , kirekesztő , egyedül az ő hibájuk minden...stb

2013. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
41%
Én is unom. Egyedüli megoldás, hogy nekünk, a normális magyar embereknek össze kell fognunk és ki kell paterolnunk az országból a cigányok söpredék részét és azokat, akik védik őket a magyarok közül. Menjenek Isten hírével oda, ahol szívesen fogadják őket és az állati viselkedésüket.
2013. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
22%

"Én is unom. Egyedüli megoldás, hogy nekünk, a normális magyar embereknek össze kell fognunk és ki kell paterolnunk az országból a cigányok söpredék részét és azokat, akik védik őket a magyarok közül. Menjenek Isten hírével oda, ahol szívesen fogadják őket és az állati viselkedésüket."


Brüsszelbe az EU parlament mellé vagy Strasbourga ,pont megfelelő hely lenne nekik ,közel lenne minden.

Vagy mehetnének Tel-Avivba is.

2013. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!