Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van ennek az úrnak?

Igaza van ennek az úrnak?

Figyelt kérdés

[link]


Kiakadt Nyugat-Európára ,nagyon helyesen.

Azok az államok kirekesztőek és rasszisták.

Magyarországon is támogatni kellene roma polgártársainkat , hogy próbáljanak szerencsét Európa jobbik felében!

Adassék meg nekik is ez az öröm.


Remélem Soros György elintézi ,hogy befogadják őket.



2013. jún. 6. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Hojjojj, éljen Soros György!

Eddig nem bírtam a fazont, de most sokat nőtt a szememben. Teljes mellszélességgel kiállok amellett, hogy a romákat megilleti a nyugat-európai jólét és az ottani békés, toleráns élet. Azonnal el kell őket menekítenünk ebből a kelet-európai, rasszista, neofasisztanáci közegből, mert itt folyamatosan csak megkülönböztetik, ütik, verik, gyilkolásszák őket és így lehetetlen a felzárkózásuk!

2013. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Büdös cionista g*ci. Attól még hogy rá akarja szabadítani a nyugat európaiakra is a szennyet, még nem kéne elkezdeni ünnepelni.
2013. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nyugat európa legyen már egy kicsit befogadóbb mi is befogadtuk a multikat, ezzel lenulláztuk a piacokat és a munkahelyeket, az a minimum, hogy oda megyünk dolgozni ahol legyártják ezeket a termékeket.
2013. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mi ez a rasszista hangulatkeltés nyugaton, hogy a kelet-európaiak csak a szociális juttatások miatt mennek oda.

Ők dolgozni akarnak és ha meg munkanélkülivé válnak, őket is jogosan megilletik a juttatások. Adjanak nekik munkát, nem az a megoldás, hogy elzavarják őket.

Ha meg csak a magasan képzett, nyelveket jól beszélő fiatal munkaerő kell nekik, aki nem veszi igénybe a szociális hálót, csak befizető, akkor meg mi értelme van az EU-nak?

Akkor vissza kell állítani a nemzetállami hatásköröket, határellenőrzést és az ausztrál, kanadai pontrendszerhez hasonló szigorú bevándorlási rendszert létrehozni.


Úgy tűnik ez utóbbi irányba halad Európa, nem az integráció elmélyítése felé.

2013. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha megindul a válogatás, például az orvosok, mérnökök, informatikusok kellenek nekik, a képzetlen romák nem, akkor a kelet-európai országok is elkezdhetnek válogatni, hogy például nyugat-európai technológia, gépek kellenek, de az élelmiszer nem, az van nekünk is, az energiaszektorban csak azok a vállalkozások kellenek, amik nem viszik ki a profitot. Csak azok a bankok kellenek, akik a gazdaságot segítik, akik a devizahiteleseken akarnak nyerészkedni, azokra nincs szükség stb.
2013. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"anélkül élnek a szociális szolgáltatásokkal, hogy megfelelnének a szükséges feltételeknek"


Ha erről a mondatrészről Soros György rögtön a romákra asszociál, akkor bezony ő is rasszista :)

Vagy inkább realista. :)

2013. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"anélkül élnek a szociális szolgáltatásokkal, hogy megfelelnének a szükséges feltételeknek"


Én is ezen a mondaton rugózom. Aki nem felel meg, az miért kap? Ha kap, ha nem kap, akkor is miért úniós szinten kell kezelni a kérdést?

Azzal teljesen jogosan számolniuk kellett, hogy a kelet- és közép-európai államok beengedésével, a térség szegényebb rétegei is szabad mozgást kapnak, Most egyék meg, amit főztek, az egyesített Európának ára van.

2013. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Utálom ezt a hapsit, de most igaza van. Minél több cigányt Nyugat-Európába! Legyen ez a legfontosabb export cikkünk. :)
2013. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló kollega mondta. Ha nekik nem kellenek a drága honfitársaink akkor nekünk nem kell az általuk előállított (szar minőségű) élelmiszer. Kíváncsi vagyok mi okozna nagyobb gondot a nyugat gazdaságára nézve, a cigányok exportja vagy ha a magyarok helyre lökik a mezőgazdaságot az élelmiszeripart és kitiltanánk pár importőrt... Ez még akár tárgyalási alapnak is jó lenne :) Én lemondanék a bezárt cukorgyárakról ha elvinnének mondjuk 500-600 ezret turistáskodni :D
2013. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!