Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a trafikok...

Elképzelhető, hogy a trafikok után a temetkezési vállalatokra is ráteszi a kezét a Fidesz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:) kicsit lekéstél a kérdéssel! Nálunk már rátette a kezét! Pl a mi városunkban csak egyetlen egy cég temethet! Pedig 4 volt!
2013. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden elképzelhető. Eldöntendő kérdésedre egy már több mint elégséges válasz.
2013. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És még valami! Első válaszoló vagyok, a cég nem is helyi sőt nem is megyei!
2013. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A temetkezést csak állami vezetéssel lenne szabad engedni és mindenkor a helyi, arra alkalmas emberekkel. Mint egy normális állami céget, egységes elfogadható árakkal, mert amit elmúlt évek során hallok ezzel kapcsolatban számomra elfogadhatatlan! épp elég az egyéb hozzávalókat előteremteni.


Meg is mondtam a férjemnek ha meghalnék akkor hamvasztasson és vagy hazaviszi az urnát vagy a folyóba szórja azt, ami megmaradt belőlem, a lelkem úgy is a hetedhét határon túl lesz már, a csontjaimnak pedig tök mindegy, nem több mint megkeményedett mészforma.


S hogy ebben biztos legyen, mielőtt elindulnék az utolsó utamra, mindenkinek megfogom fogni mind két vállát, elköszönés és megnyugtatásképpen, hogy ne féltsenek jól vagyok és elindultam....


De senki ne gazdagodjon, a már semmit se érő poraimon!!

2013. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem sajnos mamival. Pedig nem szokásom...

Vannak olyan dolgok amiken nem szabad hasznot húzni, például a temetkezés. De ide sorolnám a gyógyszertári hálózatot is. Azt is kár volt privatizálni. Az első válaszoló írta hogy régen 4 cég volt náluk, és? Most mivel másabb a temetkezés? Ugyanúgy a földben köt ki az elhunyt. 4 dögkeselyű helyett csak 1 vár a halottakra.

2013. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már teljesen felháborító. Miért kell ennyire belenyúlnia a kormánynak a gazdaságba?
2013. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Felháborító? Ezen háborodsz fel? Komolyan? Irigyellek. Én azon háborodok fel, hogy a régi állami monopóliumokat magánvállalatoknak játszották ki akik bődületes hasznot húznak le a hétköznapi emberek kárára.

Megváltoztatná ez a lépés bármiben is az életedet? Ugye hogy nem. Akkor meg miért kellene ezen hőbörögni.

2013. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ohhh ember, tudnád, hogy mit beszélsz.
2013. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyan miért háborodsz fel? Nem az lenne a felháborító, ha elvárnám, hogy csak a volt-test felbomlásomért kidobjanak több száz ezer forintot? és ezzel megrövidíteném az amúgy is nehezen boldoguló családom?


Nyugdíjból neveljük két unokánkat, és ha én elpatkolnék akkor maradna egyetlen nyugdíj, és a nagyobbik unokám diák munkájából amiből szinte egyik napról a másikra élnének. S mennyibe került a szomszédom temetése bankhitelre? amit majd kamatostól fizetnek vissza? 350 ezer forint és + a kamat.


S meggyőződésem nem csak mi élünk ilyen nehezen ebben az országban...


De tegyem hozzá, hogy ha szóba is jött a férjem teljesen ki van még a normál temetésem gondolatától is.. képtelen átadni a közönséges kukacoknak is-- egyfolytában valami beton bunkerről spekulál,ahol majd elhelyezheti a testemet...


Teljesen mindegy már a testnek, az ember nem a testmaradék csontjaiban él tovább, hanem az emlékezetünkben

2013. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Joe Makepeace ***** válasza:

Hát a trafikmutyi csak egy főpróba volt, hogy valóban meg lehet-e engedni olyat ma ebben az országban, amiért még a Kádár Jancsi bácsi is kitekerte volna a nyakát bármelyik MSZMPs-nek! Most itt a temetkezés, talán jövő héten az éttermek?


Undertaker-gate...

2013. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!