Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy a topicban...

Jól látom, hogy a topicban megszaporodtak a balosok?

Figyelt kérdés
Pár napja mintha ezerrel védené mindenki a cigányokat és a zsidókat, és szidnák a jobboldalt. Mindenkit lepontoznak, aki jobboldali.
2013. jún. 8. 11:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%
Én meg a zsidókat védem, de a cigányokat szidom. Ilyenkor wtf van?
2013. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
és lepontozod ha valaki jobboldali? mert pár napja ez megy.
2013. jún. 8. 11:29
 3/46 The Evil Twin ***** válasza:
87%

Nem minden jobboldalit pontoznak le, csak az ilyen tahó szélsőséges fajtát, akik zsidózással és cigányozással kommunikálnak.


A másik, ami miatt a jobberek lepontozást szoktak kapni, az az érvek nélküli süketelés, amikor csak ismételgetik a marhaságokat, és ugyan alá nem támasztanák semmivel, csak higgyük el, mert csak. Illetve az agyatlan személyeskedés, amit meglépnek mellé, na még az is szokta vonzani a piros kezet.


A lepontozás nem a politikai oldalnak szól, hanem általában a viselkedésnek, illetve a vitakultúra teljes hiányának.

2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
80%
Mit tegyen az ember, ha a jobboldaliak hülyeségeket írnak? Talán nem kéne baromságokat írni és uszítani mások ellen.
2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 The Evil Twin ***** válasza:
84%

"Én meg a zsidókat védem, de a cigányokat szidom. Ilyenkor wtf van?"


Ilyenkorra rakták félre a gyk-n garázdálkodó baloldaliak a kék kezet. :D

2013. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
19%

Jól látod.


A baloldaliak álomvilágban élnek , nem is kicsiben.


Volt atrocitásom cigányokkal és a balos ismerőseim szerint én voltam a hibás mert biztos "powerkedtem".

Na persze.

Nálatok az utcán sétálni powerkedés?


Akik védik ezeket a .... azok semmivel sem különbek náluk.Össze kellene őket zárni.

2013. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
meg azt sem értem miért baj, hogy aki látott már IGAZI zsidót és cigányt, az nem csípi őket. nem mondom, hogy az összes hülye, de a baloldalnak az az egyetlen fegyvere h kiáll a kisebbségért, és aki nem imádja őket, azt meg lepontozza. nem támogatom a rasszizmust (ez a balosok kedvenc szava) de ha volt már valakinek negatív élménye cigánnyal vagy zsidóval, és leírja, azt miért kell lepontozni? tudom, megint jön a kedvenc érv, hogy a magyarok is olyan hülyék, mint a romák. igen, bizonyos magyarok tényleg olyanok, mint a romák, de jóval kisebb százalékban, és nem ez az átlag.
2013. jún. 8. 11:42
 8/46 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te talán találkoztál már zsidóval? Mesélj, mi volt a nagy személyes negatív tapasztalatod.
2013. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
88%

Mit láttál egy igazi zsidón, ami kikészítetett? Mit tett veled az igazi zsidó?


A cigányt még csak-csak megértem.

2013. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
20%
Nem új dolog ez, mindig is sok volt itt a hülye.
2013. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!