Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pocsajon meglincseltek egy...

Pocsajon meglincseltek egy magyart a cigányok! Ma történt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 8. 23:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az a vicc,hogy ilyenkor megjátszák az aggodó szülőt aki vérre megy a gyerekéért...amúgy meg ezek a gyerekek egyedül ,koborolnak az utcán,szélnek engedve...mocskos egy népség...érdekes,hogy én sosem engedem ki a gyerekemet egyedül biciklizni,labdázni,rohangálni az utcára...ott vagyok és vele biciklizem,labdázok,rohangálok.de nem is történt még baj...undorító amit müvelnek,remélem mindenki felgyógyul
2013. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
33%

"Az üzenet küldője: Olivander

Az elküldés időpontja: ma 09:36

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Pocsajon meglincseltek egy magyart a cigányok! Ma történt. Mi a véleményetek?

"" Gondolhatjak hogy nem az idot akartak megkerdezni... Eszem agaban se volt megallni nekik en padlo gazon kezdtem el kihajtani az utcabol, kepzeljetek.."

Az üzenet szövege: Milyen érzés koszos, beltenyészetes cigánynak lenni?:)

Örülj neki h itt meg vagy tűrve, máshonnan már kidobtak volna te genetikai hulladék!;)"

2013. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy érti az 1. ,hogy balliberális forrást ,ahol korrektül "fiataloknak" írják az elkövetőt a bolsevik cenzorok."


Nem lehet korrektül fiataloknak írni, mert abból az olvasó arra is következtethetne, hogy magyarok voltak.

2013. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%
A cigányok nagy része mindig is ilyen olt és ilyen is marad.
2013. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%
En utottem volna el a gyereket? A "szulo" kezeben volt a gyerek aki a karjat kinyujtva tartotta az auto ele, es az utolso masodpercig ugy helyezkedett hogy nehogy kibirjam oket kerulni es fekezesbe kenyszeritsen. A "szulo" utette volna el a gyereket csak hogy kirabolhasson. Szerinted megis mi a ***** lett volna olyan fontos, hogy joggal lehet ezt csinalni? De egyebkent mint irtam is, nem csak ok voltak ott, kb Neha nem tudom hogy ezek az emberek pl. akik most megszoltak ezert engem, tenyleg ennyire naivak vagy arto szandekkal hazudjak ezt az allaspontot?!
2013. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
68%

*kb 50-100 roma lehetett kint az utcan.

UI: Meg szep hogy van fegyvertartasim, nem fogom hagyni hogy a kovetkezo probalkozasnal megoljenek. Ez a helyzet borsodba manapsag, de nemsokara igy lesz ez mindenhol nem kell sokat varni

2013. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi cigányimádó van itt.

Közéjük kellene költöztetni őket.

2013. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

"UI: Meg szep hogy van fegyvertartasim, nem fogom hagyni hogy a kovetkezo probalkozasnal megoljenek"



Mire mész a fegyvertartásiddal? Gondolom a fegyver otthon van a páncélban külön a lőszerektől. Hazamész érte és kimész lövöldözni? Vagy esetleg az autóban tartod? Mert ha igen, teljesen mindegy, hogy van-e engedély lévén, hogy te is bűncselekményt valósítasz meg.


Amúgy nyári szünet van? Mert nagyon megjelentek a tini hozzászólók.

2013. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ébresztő emberek !

Hívni kell a gárdistákat azok lerendezi őket.

Szerintem a sok skinhead-et gárdistát egyesíteni kellene ebből

egy félkatonaságot csinálni, normális fegyverrel ellátni őket és ennyi ilyen esetekben meg gondolom bevetni őket és ők vérbosszúzzanak.

Most nézzétek meg a rendőröknek is semmi sem engedélyezett egy sz*ros vipera nem lehet náluk, (de a cigánynál lehet)

az életüket elig tudják megvédeni, ha elsüti a pisztolyt ő kap fegyelmit stb... Lassan már elő se merik venni a fegyvert ott tartunk .

Én azért uszítanám a jobbosokat a Olaszliszkai cigányokra.

2013. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%

"Ez jó :D. Azt sem tudod mit akartak de te majdnem elgázoltál egy gyereket :D "


Tökre szánalom amikor ilyen idióták mentegetni akarnak egy utat elzáró cigányhordát. Na vajon szerinted mégis miért zártak össze? Vitatkozni akartak irodalmi témában? Istenem, mikor bannolják ki az ilyen "embereket"...? Ha még nem láttál igazi cigányt (de nem olyat aki tanul és dolgozik, mert azok nem az átlagos cigányok), legalább ne tégy úgy mintha ismernéd őket, vagy van tapasztalatod. Menj haza aludni.

2013. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!