Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan gondolhatják azt hogy...

Hogyan gondolhatják azt hogy a rezsicsökkentés a mi érdekünkben van?

Figyelt kérdés

Én furcsállom hogy 1-2 ember isteni cselekedetként tekinti a rezsicsökkentésre, én már a kommunizmus után születtem, nekem valahogy furcsa ez az egész állami szabályzás, meg ez a csekken való kampányolás dolog.


Ezt olvastátok?

[link]


Csak én tartom elképzelhetetlennek hogy ezt bármelyik más európai állam megjátssza? Aki egyetért az államilag szabályzott rezsi csökkentéssel az írja már le mi a véleménye a fenti edf-démász tájékoztatásról.


2013. jún. 9. 02:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy kampányfogás, ami (mint ahogy látható a reakciókból) elég sikeresen működik is.

Nem kell ebben logikát, vagy értelmet keresni.

2013. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként is mindig kell egy ellenségkép, hogy "egészséges" legyen a fideszes lelkivilága. Ez lehet Gyurcsány, Bajnai, a csaló rokkantnyugdíjasok, a büfészakokon ingyen lebzselő hallgatók, a kizsákmányoló imperialista multik, az EU, a németek, az oroszok, a nácik/zsidók, a cigányok, az összes szomszédos ország, vagy most éppen a közműszolgáltatók.
2013. jún. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Azért jó látni hogy az ország népességének van egy olyan fele is akik továbblátnak ezen az olcsó trükkön.


Ez a videó hatalmas:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hv4uS..

2013. jún. 9. 02:54
 4/32 anonim ***** válasza:
6%
A rezsicsökkentés az mégsem rezsiemelés,nem gondolod? Mi ebben a trükk? Ha viszont emelték volna 10%-kal akkor kilogikáznád,hogy az valójában 40%, igaz? Ne lázíts itt!!
2013. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
A fiatal korod miatt nem érted,én átéltem a rendszerváltást is már felnőttként.Az energiaszolgáltatókat úgy privatizálták 1996-ban ,hogy a szerződésben benne volt a garantált 8%-os profit!Hol van ilyen a világban?Ha nincs meg akkor az Állam kipótolja adófizetői pénzekből!A hülyének is megéri!Nyugaton 8%-os tiszta profitot csak az autógyártásban lehet elérni!Fejőstehénnek használták a magyar társadalmat.Most a profit mértékér csökkenti a kormány,nagyon helyesen.Rendszerváltáskor ránk szabadították a nyugati árakat a bérek meg maradtak keletiek,szerinted ezekből a magyar fizetésekből hogyan lehet kifizetni ezeket a rezsiárakat?Egy család bevételének a 30%-50% elviszi.Az ipari fogyasztókon ma is hatalmasat kaszálnak a szolgáltatók,a lakossági ellátásnál viszont nem engedhető meg a profit.A gáznál a lakosság mindösszesen kb.3 milliárd köbméter gázt használ egy évben,az ipar meg kb.10 milliárdot,szóval nem nagy a lakossági piac.
2013. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak te furcsállod, minden értelmes ember ezt teszi. A legjobb az, hogy amikor azt kérdeztem, hogy a chipsadó helyett annak idején miért nem az egészséges ételeket támogatták, a sok fidesznyik agyhalott lehurrogott, hogy nem lehet beleavatkozni az árakba. Most ezek szerint bele lehet, meg különadókkal is. :) Az ilyen olcsó és demagóg húzásoknak csak a legostobább prolik örülnek. Mindig a legundorítóbb rezsim s*ggnyalók nagyobbítják ennek a tényét is, ők még Orbán szellentését is áhítattal szippantanák. Csökken 200 forinttal a rezsi, de havonta min. 1000 forinttal kell többet fizetni az élelmiszerekért, mert az áremelés az hetente általános az üzletekben. Fura, mert az ismerőseim közül is sokan csápoltak ennek, de az utóbbi 2-3 hónapban keservesen mondják, hogy "ez sz*rt sem ért". :D
2013. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
8%
Jövőre olyan pártra kell szavazni, amelyik programjában vállalja a legalább 11%-os rezsinövelést, és akkor minden rendben jön az országban.
2013. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Igazad van, a rezsicsökkentést istenítő emberek egy kommunista intézkedésnek tapsolnak bőszen. Hogy ennek ellenére miért tartják magukat jobboldalinak, az rejtély.


És abban is igazad van, hogy ez egy normális országban nem történhetne meg.

2013. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

ma 07:36

Szólj igazat-betörik a fejed. Valakiknek(paréjnak)ráléptél a tyúkszemére.

2013. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
11%
Nézd... Ha nem tetszik, hogy kevesebbet fizetsz, akkor szólj, hogy te a régi árat szeretnéd fizetni. Biztosan megengedik.
2013. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!