Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes hogy Orbán Viktor még...

Esélyes hogy Orbán Viktor még hosszú évtizedekig lesz miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Remélem az lesz ! Majd adunk választójogot az erdélyi barátainknak is és akkor esetleg életfogytiglan lesz miniszterelnök.
2013. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekig remélem, hogy nem de nekik is meg lesz a 8 év jelen helyzet alapján. Remélem akkor is meg majd az "elmútnyócév".
2013. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Esélytelen, hacsak tényleg meg nem lépi, és elismerten be nem vezeti a diktatúrát a választások eltörlésével. Természetesen ezt az EU-ban nem teheti meg. A jobboldaliak szeretik magukat azzal hitegetni, hogy másnak esélye sincs a győzelemre, de ez nem igaz. 2002-ben is ez volt a vesztük, nagy hangúak, de tehetségük 0. Az országban sohasem volt ennyire nagy az elégedetlenség, Orbán az elmúlt 24 év legrosszabb miniszterelnöke, ezt közvéleménykutatás mutatta ki. Na meg persze lehet nagyot kaszálni az új választási rendszerrel, csak ugye ki tudja, nem ismétlődik-e meg a 2010-es effektus, csak éppen most a Fidesz ellen. :) Ha valami folytán jövőre nyerne, nem lesz meg a kétharmad, de lehet, hogy még a parlamenti többség sem. Innentől Orbán meg lesz lőve. Sanszos, hogy 18-ig nem húzza ki, sőt. De az újraválasztása valószínűtlen, mivel az emberek 58%-a szerint nagyon rosszul mennek a dolgok, tehát ők nem szavaznak a fideszre. A jobbik egyáltalán nem játszik, túl vannak a csúcson. A debil nácik nagyhangúak (itt is csak 1-2 paraszt veri magát), de minden normális ember undorodik tőlük. Programjuk nincs, a c*gány, zs*dó, b*zi kártya lefutott (de csak ezt variálják), és ebből 2 nem is érinti komolyan az embereket.
2013. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
én még a világ urává is megválasztanám ,örökre,
2013. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Normális ember el megy innen mint sem még vár újabb 4 évet, hogy hátha jobb lesz. Amúgy évtizedekig biztos nem, de újabb 4 év az tuti.
2013. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Igazad van mást jelent a liberalizmus ,de amit a fajtád elkövet liberalizmus címszó alatt az mindennek a teteje.


Náci vagyok mert azt akarom , hogy Magyarország magyar maradjon?


A cigánykérdés/cigányprobléma pedig létezik , csak a te fajtád annyira hülye ,hogy nem képes belátni.


Hogy akarjátok megoldani?

Ja , igen oktatással.Az elmúlt 23 évben "oktatással" csináltátok.

Ilyen a sikeres integráció?

Ha így gondolod akkor a zárt osztályon helyed.

2013. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Mondom, mielőtt másnak zártosztályozol, azért olvass is néha, ne csak fröcsögj. Nem tudom, ettől értelmesebben már nem tudok betűzni, nem vagyok gyógypedagógus, de azért karmadszor is elmondom, hogy amagadfajta hülyék is megértés: igen, létezik ma c*gányprobléma. Nem tudom, mi ez a fajtázás, de echte náci viselkedésforma, ezután jön a minden ellenséget a Dunába golyók által-effektus. Lehet, a válaszaid alapján neked kéne zártosztály, minél előbb.
2013. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Mostanában minden kérdés a cigányozással végződik, felesleges megint ezen fennakadni. Ha nem válaszolsz a cigányozásra akkor abba hagyják a nagy hazafiak.
2013. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Mert felháborító ,hogy a magukat liberálisnak vallók védik őket a többség társadalom rovására.


Ezért.

Szokjanak le erről!

2013. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem! Szükség esetén személyesen gondoskodom róla, hogy ez ne történhessen meg. (Kedves TEK, lehet jönni értem.)
2013. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!