Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért nem öntött ki a Duna,...

Azért nem öntött ki a Duna, mert Orbán Viktor sikeresen vezette az árvízi védekezést?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Jézus elcsendesítette a tengert, akkor Orbán is uralhatja a Dunát.
2013. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Köszönjük a mai troll / provokatív kérdést.
2013. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, láttam azt a videót amikor az a szerencsétlen balfék kimegy a helyszínre, és megpróbál valamit okoskodni a kamera előtt, de nagyon látszik hogy köze nincs hozzá, és eléggé szánalmasul mutatott a kis dagadt gömböc.
2013. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A mi istenkirálynagyvezírjézuskirálycsászárfőherceg bölcskedvesnagy vezetőnk természetfletti erejével párologtatással csökkentette a Duna vízszintjén. Az Interneten egy videó is kering arról ahogy kettéválasztja a Dunát, hogy átsétáljon Pestről Budára visszafelé pedig vízen sétált!
2013. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem öntött ki a Duna, mert Orbán Viktor sikeresen vezette az árvízi védekezést?"


Nem! Azért nem öntött ki a Duna. Mert

-a vízügyesek jól dolgoztak.

-sok ember dolgozott a gátakon megszakított tempóban.


A politikusok nem csinálnak semmit. A politika irreleváns. Ha akarnának se tudnának csinálni semmit. A politikusok csak törvényeket hoznak, költségvetést készítenek, háborúkat indítanak.

2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem igaz. pl Vona Gábor sok ember figyelmét felhívta hogy menjenek a gátakra, meg több ezer gárdista is részt vett a munkákban.
2013. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Orbán Össze vissza rohangált,de igazából nekem Chauchesku jutott róla eszembe,aki okoskodott mindig,de semmihez sem értett.
2013. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem, csakis a szorgos liberális baloldal kitartásának köszönhető. Orbán csak értetlenkedett és parádézott a kameráknak, mint egy majom, Vona meg Azerbajdzsánban nyaralt, és hát a többi náci sem dugta oda a képét, pedig hát elvileg nagy hazafiak.
2013. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:
52%
A Jobbik is úgy hazafi,mint ahogy én vagyok a császár.
2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Az itt jelenlévő osotoba birkáknak is bemásolom Vona G. fb bejegyzését, amit a hozzátok hasonlóan értelmes emberek miatt tett közzé:


Idill Azerbajdzsánban?


Ezzel a címmel közölt egy rövid kis írást az Index, amely azt állítja, hogy amikor jön a történelmi árvíz, akkor én éppen Azerbajdzsánban kóstolgatok keleti finomságokat. A szerző szándéka egyértelmű: bemutatni, hogy Vona Gábor, ez a szívtelen állat jókat zabál Gyöngyösi Mártonnal Azerbajdzsánban, amíg a magyarok egy emberként mentik az országot.


Sajnos szegény Index most nagyon mellé lőtt. Valóban jártam Azerbajdzsánban és valóban sikeres tárgyaláson vettem részt. Tárgyaltam a Parlament alelnökével, országgyűlési képviselőkkel, bizottsági elnökökkel és a kormányzó párt főtitkárával, de persze erről az Index, szégyenszemre nem számolna be. Nehogy már lássa az ország, hogy a Jobbik elnöke keleten szívesen látott magyar vezető. Most lejárató szándékkal a hírportál mégis megtette, csak szegény nagyon mellé futott. Az igazság, hogy már itthon vagyok hétfő este óta, mint ahogy Gyöngyösi Márton is.


Kedden például hat trianoni megemlékezésen vettem részt egy nap alatt. Erről be is számoltam itt az oldalamon, de valahogy ez is elkerülte az újságíró figyelmét. Van ilyen, a pszichológia konstruktív észlelésnek hívja. Ez azt jelenti, hogy az alanyt annyira motiválja valami - jelen esetben az én lejáratásom -, hogy már nem is észleli a valóságot, hanem azt a saját elvárásai szerint átváltoztatja, megkonstruálja.


Ezen kívül éppen az én közleményemmel tudattuk még szerdán, hogy az egész párt felveszi a harcot az árvízzel, majd hogy operatív központot hoztunk létre a 13 000 tagunk és a több ezer gárdista koordinálására és hogy 10 millió forintot különítettünk el a mentési munkálatokra a párt költségvetéséből. Bizonyára ez is elkerülte a figyelmét a szerkesztőségnek.


A párt vezetői, országgyűlési képviselői, tagjai és szimpatizánsai együtt mentik a menthetőt az ország számtalan pontján. A jobbik.hu és az én facebook oldalam is ezzel van tele. Tesszük, mert ez nekünk természetes. Gyöngyösi Márton éppen Győr megyében van valahol, homokot lapátol. Ha rám is kíváncsiak, akkor holnap délelőtt Óbuda és Szentendre környékén engem is megtalálnak majd. Az elmúlt években egyetlen egy olyan komolyabb árvíz nem volt, hogy ne lettem volna ott a mentésnél személyesen Hevestől Borsodon át Szabolcs megyéig. Akkor is ott voltam, amikor nem követte ennyi kamera a munkálatokat. Szóval velem ilyen szempontból nagy bakot lőttek. Majd legközelebb.


Egyúttal kérem őket, hogy legalább ilyenkor az összefogást és ne a széthúzást keressék. Mert tudják: ki mint él, úgy ítél.

2013. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!