Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit éreznek most a baloldali...

Mit éreznek most a baloldali vagy liberális emberek, hogy jövőre biztosan veszíteni fognak a választásokon? Szomorúságot? Dühöt? Keserűséget? Haragot? Félelmet? Bánatot?

Figyelt kérdés

Nekem persze könnyű, mert én a Fidesznek hiszek és így boldog vagyok, örömöt érzek, a siker már szinte kézzel fogható. Várom azt az estét 2014 tavaszán, amikor kiderül, hogy Viktorunk újabb 4 évre lesz miniszterelnök.


Aztán majd 2018-ban újabb 4 évre. De szép távlatok!!!!



2013. jún. 14. 00:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok baloldali. De a Fidesz a legrosszabb kormány a rendszerváltás óta. Tönkre teszi az országot, megszünteti a jogállamot, a lakosság többségét a nyomorba taszítja. Csak a Fideszes közvélemény-kutatók szerint van nagy támogatottsága.

Járd az országot és beszélgess a dolgozó, vagy éppen munkanélküli emberekkel. Akkor rájössz, hogy mennyien nem fognak a Fideszre szavazni.

2013. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%
Liberális vagyok, és értetlenkedve állok azelőtt, hogy a Fidesz az etalon jelenleg. Az általad felsoroltak közül leginkább bánatot érzek, hogy újabb négy évig fog stagnálni/lecsúszni az ország.
2013. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
10%

"De a Fidesz a legrosszabb kormány a rendszerváltás óta. Tönkre teszi az országot, megszünteti a jogállamot, a lakosság többségét a nyomorba taszítja."

Fletó és az iszákos Horn Gy jobban tetszett ?


A Fidesz az eddigi legjobb kormány, illetve a legkevésbé rossz.

2 negatívuma van csak, de ezek mellett is inkább ők vezessék az országot :

1.negatívum : a mértéktelen s e ggnyalás a cionista zsidók felé - ez lehet taktikai, mert nem igen tehetnek mást a 200 atomrobbanófejükkel fenyegetőző "Isten ajándékaival" szemben és

2. negativum : az hogy a nagy földtulajdonosokat támogatják a családi gazdaságokkal szemben ( az Ángyán-féle javaslatok elutasítása illetve szerzőjének elhallgattatása

2013. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
20%

A Fidesz az eddigi legjobb kormány, illetve a legkevésbé rossz.

"2 negatívuma van csak"

-ez nem negatívum, hanem hazaárulás



"mert nem igen tehetnek mást a 200 atomrobbanófejükkel fenyegetőző "Isten ajándékaival" szemben"


jaj, dehogynem! Ez csak mentegetőzés. Eleve persona non gratanak kellene nyilvánítani az izraeli politikusokat.



"a nagy földtulajdonosokat támogatják a családi gazdaságokkal szemben"

Pedig egész mást ígértek még három-négy éve, a választás előtt...

Nem a bicska, hanem a csatabárd nyílik ki ilyenkor a zsebemben. Ezek után a Fidesz ne libajnaizzon, mert semmi jogalapja nincs hozzá, mert ahogy Bajnai kisemmizte a gazdákat, most ugyanezt teszi a Fidesz. Detto ugyanaz.



Végre kéne már egy rendszerváltás.

Jól írták előttem, az értelmesebbje nem is megy el szavazni. Ezekre?

2013. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
93%
2 negatívum? Én 20-at is tudnék mondani.
2013. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
4%
11-es, viszont a szocik meg annyira elutasítottak társadalmilag,hogy még mindig ellenük fognak sokan szavazni...többek közt én is. Baloldal semmikepp se jöjjön vissza...nagyobb kárt tettek,mint a fidesz
2013. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
A fidesznél csak Hitler tudna nagyobb kárt tenni.
2013. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
11%
Akkor szavazz a szocikra. Sokan a fideszt fogják a szavazatukkal erősíteni, de ezért ne kapj agyérgörcsöt. Kb 1,7 millió szavazattal meglesz még a 2/3 is. Baromi boldog vagyok, hogy a baloldali gittegylet soha többé nem jön vissza, mégah megfeszülnek akkor se. Baloldali tolvajkormányt a jobbik sem fogja támogatni, ha esetleg a mérleg nyelve lesz. A baloldalnak befellegzett és lassan mindenben a fiatalok fognak dönteni,nem a prolipanel nyuggerek. Sajnálom,de ez a véleményem a legtöbb libsi szavazóról. Kb ez a libsi politika vezetett a jelen gazdasági helyzethez és fidesz 2/3-hoz.Magatoknak köszönjétek.
2013. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%
Én nem kapok agyérgörcsöt, elhúzok innen Londonba tanulni, mert csak felidegesít ennek az országnak a kultúrálatlansága.
2013. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 ConnectCare ***** válasza:
95%

Én személy szerint a felsoroltakból leginkább félelmet érzek, de nem amiatt, hogy velem bármi negatív történne és igazából nem is amiatt, hogy a Fidesz fog nyerni.


Szerintem a Fidesz újbóli győzelme egy társadalmi problémának csak az egyik tünete lenne és én magától a társadalmi problémától tartok. Az pedig az szerintem, hogy az emberek gondolkodás és főleg elvek nélkül szavaznak vagy arra, aki nagyobbat tud ígérni vagy arra, aki nagyobb hasznot ad, függetlenül attól, hogy annak máshol milyen hatása van. Tehát azt a problémát látom, hogy kicsit sarkítva az emberek szerintem megszavaznának egy olyan pártot, ami minden családnak ad egy rabszolgát és nem számolnának azzal, hogy egyébként így felszámolják a mindenkinek járó egyéni szabadságot, csak azért, mert a családi rabszolga nekik haszonnal jár. Ugyanígy van ez a rezsicsökkentés vagy a trafikok esetében is. Az embereket csak az érdekelte, hogy csökkenjen a rezsi vagy, hogy legyen ezután is a közelben trafik, de a társadalmi szintű vagy jogi körülményekkel (a vállalkozás jogának megkurtítása, a piac alapvető szabályainak semmibe vétele stb.) nem foglalkozott senki. A saját hasznát nézi mindenki, elvek pedig nincsenek.


És szerintem ez az, ami félelmetes.

2013. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!