Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire valószínű az, hogy a...

Mennyire valószínű az, hogy a Jobbik a soron következő országgyűlési választásokon legalább 25% körüli eredményt ér el?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A választási rendszer megváltoztatása miatt nem valószínű, sőt az eddiginél is jóval alacsonyabb százalékban lesznek jelen a parlamentben, mivel a mostani v. rendszer az egyéni győzelmeket részesíti előnyben (legfőképpen pont a jobbik miatt), amit nem sok képviselőjük ért el.
2013. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Esélytelen.
2013. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem valószínű, de az viszont igen, hogy Jobbik-Fidesz náci kormány lesz. Erre is gondoljatok, amikor leadjátok a szavazatotokat.
2013. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a Jobbikra rengetegen fognak szavazni, én csak a szűkebb környezetemben nap mint nap találkozok jobbik szimpatizánsokkal (élőben is és közösségi oldalakon való megnyilvánulásokban is).
2013. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik-szavazók szerint nagyon is, a nem Jobbik-szavazók szerint nem valószínű.
2013. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha nagyon összekapnák magukat, még nyerhetnének is akár (ilyen ellenfeleket nem lenne túl nehéz kicsinálni), de szerintem a Jobbik nem nagyon akar kormányozni, ahhoz túl kényelmes a jelenlegi helyzetük.
2013. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nagyobb arányban jutna be, mint az előző választásokon.
2013. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Lol, a 15 is necces, a 25 meg vágyálom.


Az egyetlen esélyük a népszerűségük növelésére a 2010-es választásokkor szerzett figyelem agresszív, 4 éven át tartó fenntartása lett volna, mind cselekedetekkel, mind kampányolással, de előbbire tudásuk, utóbbira pénzük nyilvánvalóan nem volt. Így maradnak az igazi szavazóikkal, akik a 2010-es 12%-nak mondjuk a felét képviselik, a többi csak "nem MSZP és nem Fidesz" alapon meg az ígéretpuffogtatásaik miatt szavazott.


Persze fontos lesz nekik még a 2010 óta választóvá vált 18-22 évesek korosztálya is, mert őket lehet legjobban megvezetni a marhaságaikkal, amit már gimnazistakorukban jól elkezdtek. Így nőni fog az eredményük, de minimális mértékben, 12 helyett lesz valami 15-17 körüli.

2013. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jobbiknak kevesebb szavazója lesz most, mivel egyrészt a választások idején helyzetben volt, most meg nem biztos, hogy ezt meg tudja teremteni, másrészt a régebbi szavazók közül azért sokan csalódtak a miatt, hogy nem tudtak túl sokat megvalósítani z elképzeléseikből a parlamentbe kerülésük után. Szerintem kb olyan 3%-al lesz kevesebb 14-ben.
2013. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 20% lesz a reális.


Pest megyében is nemrég született meg az első Jobbikos település.


A szűk környezetemben is akik kiábrándultak a Fideszből azok a Jobbikra szavaznak.

Pedig én Nyugat-Magyarországon élek , ahol állítólag minden rendben.

Rendben egy fenét.

2013. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!