Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adófizető állampolgárként...

Adófizető állampolgárként hozzájárultál ahhoz, hogy politikusokat támogass több milliárd forint értékben?

Figyelt kérdés
Trafik,föld,BKV,BKK és még sorolhatnánk...
2013. jún. 14. 04:16
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Az értelmesebbje ezért nem fizet adót.
2013. jún. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem járultál hozzá.


Én azt nem értem, hogy a fideszesek, amikor anno az mszp lopott, az utcára vonult és habzó szájjal, de jogosan kívánták az egész baloldal halálát.


Most, amikor a fidesz lop (például ez Gipsz Jakabos ügy), totál bénultan nézik végig a saját kifosztásukat, és ráadásul jövőre elmennek szavazni a rablóikra. A fidesz korrupcióját pedig azzal intézik el, hogy "kisebbik rossz", meg "még így is jobb", meg a "semmi ahhoz képest, mint a szocik". Végtelen cinizmus a hazájukkal, a nemzettel, a családjukkal és magukkal szemben. Egyszerűen szentesítik a kifosztásukat.


Ezt sose fogom megérteni.

2013. jún. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha nem lenne ez a birka nép, már réges régen elhajtott volna minden rohadt politikust a pcsába, és át gondolta volna, hogy jó-e neki ez a csicska kapitalizmus (magyarul szabad rablás), bank rendszer, stb. Az emberek milliárdjai nézik végig a bolygón, ahogy kirabolják őket, mert lebeg előttük az amerikai álom...
2013. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hozzájárultam.
2013. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!