Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány menekülttábort akar...

A kormány menekülttábort akar építeni Győr mellé? Miért?

Figyelt kérdés

[link]


Én környékbeli vagyok és teljesen ellenzem ennek a tábornak a létesítését.

Debreceni emberek is panaszkodtak ,hogy a menekülttábor környéke nagyon nem biztonságos.


Van elég problémánk a sok (C) állampolgárral , nem kellenek melléjük más erőszaktevők.


Építsék Felcsútra , pont megfelelő helye lenne ott.



2013. jún. 17. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
3-as ha oylan vicces neked a Győri cigány probléma te panel proli akkor költőzz ide és utána vagdalózzál csak hülyeségekkel elhiszem, hogy Rózsadombon ilyenről még hallani se hallottál de előbb tájékozódj utána ugass!
2013. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Petike, ne magánban zaklass, hanem tényeket mutogass. A wikipedián ezeket a képeket lehet többek között találni, GYSM messze a legfehérebb:


[link]

[link]

[link]


Azt meg döntsd már végre el, hogy panelproli vagy rózsadombi vagyok, a kettő együtt nagyon nem megy.

2013. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A győri cigánykérdést ne most vitassuk meg.

Ezért is írtam a 66 százalékos válaszolónak ,hogy nem kívánok hozzászólni az irományához.

2013. jún. 18. 11:36
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
egy biztos és százereze százalék. A CIGÁNYKÉRDÉST KEZELNI KELL (nem kiabálok, hangsúlyozok) Ennyi. Jobbik, alkotmányos monarchia.
2013. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Èn a miértre szeretnék válaszolni.A kormány hatalmas összeget kap az ilyen intézmény megépìtésére.A kérdés az hogy milyen szinten oldjak meg az ott élők "őrzését".A másik kérdés az,hogy a környékbelieket, hogy védik az esetleges lopások zavargások ellen.A férjem bécs mellett dolgozott egy ilyen lágerben biztonságiőrként.Sajnos mindennaposak voltak a zavargások lakosok panaszai stb...Nem gondolom Vamoszabadin ez máshogy lesz.Ugy tudom hogy már keresik a személyzetet.Ezért gondolom tesznek nagyot az ott élők aláirásaira.Sajnálom V.szabadit nyugodt biztonsagos hely volt.
2013. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!