Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Deutsch Tamás szerintetek is...

Deutsch Tamás szerintetek is egy roppant bunkó és arrogáns politikus?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül bunkók a megnyilvánulásai.

Azt a brit kismama is kapott akit majdnem elütött egy villamos a napokban.

" A tündi-bündi oktondi pocok"



2013. jún. 19. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

A kismamáknál nincs rosszabb szereplői a közlekedésnek.Képzelt világukban áttörhetetlen pajzs veszi körül őket.Ugye a nő azzal védekezett, hogy brit, ezért jobbra nézett.De miért nézett jobbra, ha a piros lámpa előrefelé van?


Egyébként igen, Deutsch egy suttyó paraszt.

2013. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen a kismama elég figyelmetlen volt.

Csak mondtam egy példát Deutsch köpései közül

2013. jún. 19. 14:06
 3/15 acelsziv ***** válasza:
94%
Én hazahozatnám Brüsszelből - Egy kocsi után kötve - 130 -cal.
2013. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Deutsch Tamás egy szärházi féreg.

Ettől függetlenül a kismama igenis hibázott. Legközelebb az intersziti előtt is átmegy?

2013. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dick Esmen ***** válasza:
91%
Igen,mindig is az volt.
2013. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus megélhetési "politikus", akit hátulról még fedeznek is.
2013. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki Tarlósra mondja, hogy az egy paraszt. Szerintem az legalább szórakoztató.


De Deutsch ha kinyitja a száját az olyan, mint mikor a filmekben valami nagyon égő dolog történik és inkább elkapcsol az ember, hogy ne is lássa.

2013. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az. De a származását tekintve ez nem meglepő.
2013. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ő képvisel téged Brüsszelben, vigyázz mit mondasz!!! Szerintem Deutsch volt a bosszú az EU-nak Orbán részéről... kiküldte nekik a leghülyébbet...
2013. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Joe Makepeace ***** válasza:

Érdekes, hogy itt senki nem vette pártfogásába Deutsch Tamást, aki szerintem az egyik legfontosabb kivétel a f*szfej jobboldali politikusok között! Szerintem egyáltalán nem tenyérbemászó, mint kb. az összes többi! Nézzük csak meg az egész jobbikot, vagy a Fideszből Ádert, Kósát, Orbánt, Szíjjártó "vízfej" Pétert, (Ar)Rogánt, Pokornit, Kövér az meg túltesz még a Viktorotokon is!

Annak idején (1998-ban) én csodálkoztam a legjobban hogy a Fidesznek nem Deutsch volt a miniszterelnökjelöltje hanem a kis kertitörpe hatalommániás, köpönyegforgató s*ggfej...

Védtem most Deutschot annak ellenére, hogy én mindíg is baloldali voltam/leszek/vagyok!

1998-ban szerintem még nem igazán tudatosult senkiben hogy az a párt (a Fidesz) mekkorát változott mondjuk 120 fokos fordulattal nagyon rossz irányba!

Egyszer volt mostanában egy ilyen kérdés a Deutschhoz: "mit keresel te még mindíg a Fideszben?"

Ezt totál "helyettem" kérdezte a riporter...

Neki 1993-94-ben ki kellett volna lépnie a Fideszből az általam nagyra értékelt Ungár Klárával, és Fodor Gáborral együtt!

Amúgy anno Deutsch a Fidesz sokkal erősebb embere volt, mint Orbán, csak utóbbi volt a gátlástalanabb, hatalommániás, pofátlanabb! Deutsch pedig szerintem kizárólag a régi haverság miatt volt hű a régi harcostársához, Orbánhoz! Nézd meg milyen "súlya" van a mai Fideszben! Pedig sokkal jobb helyzetben lenne az ország, ha most nem első Orbán, meg a mostani második Orbán kormányról beszélhetnénk, hanem akkor már inkább az első, vagy második Deutsch féle kormányról, és ez tuti...

Ez a véleményem annak ellenére, hogy az általam szintén nagyra becsült Gyurcsányt egyszerűen lepojácázta! Mondhatnám: "ebben más a véleményünk..."

De ettől még Deutsch szimpatikus, Nézd meg 1990 körül a parlamentben, lazán hosszú hajjal, sportosan, farmerben, fülbevalóval! (mondjuk most is hosszú a haja)

A zsidózást itt valamelyik kommentelőtől pedig már szinte "vártam". Biztos nincs a barátai között egyikben sem egy csepp zsidó vér sem...

2013. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!