Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha durva nektek a cionizmus?...

Ha durva nektek a cionizmus? Mutassak nektek durvábbat?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet, hogy a nagy hatalmúak már valamit sejtenek, és ez a védelmi reakció?

Persze lehet hogy csak a fantázia túlburjánzása!

De elgondolkodtató.


2009. okt. 12. 12:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

„Na ezt ne csináld kérdező...”


Nyilvánvaló hogy nem csippes a buli.

Ennél sokkal egyszerűbb a píz!

Az egész járvány ott bukik meg hogy cseppfertőzéssel terjed.

Egyszerűen lehetetlen lenne izolálni a gócpontokat csak úgy hogy adok egy oltást.


Ha én terrorista lennék, olyan vírust hoznék össze aminek a paraméterei a következők.


Funkció : genetikai időkód,

Hatás: fehérjebomlás

Fertőzés : csepp

Lappangás : 90 nap tünetmentes

Reorganizációs hatás: 4-5 ó

Halálozási arány : 99,9%

Vírustörzs : Reproduktív

Fajsúly : 1 atmoszférán a levegővel megegyező ( lebeg )

Aktivitási idő : 5 év

Aktiválási idő: 0 sec ( a szervezetbe kerülve )

inaktív állapot : homogén rejtőzködés

inaktív állapot közeg: víz, levegő, szilárd anyagon megtapadva

szállítási állapot: cseppfolyós, légnemű

Hatásos közeg sűrűség : 1cm3 / 1km2/ 50m magasságig (aztán visszasüllyed)

2009. okt. 12. 15:33
 12/20 A kérdező kommentje:

„(nemrég volt egy hír 500ezer embert érintett az ügy, hogy vagy beoltassa magát vagy kirúgják a munkahelyéről) ... akkor rögtön erre asszociál és feladatának veszi hogy kinevesse vagy ilyesmi.”


A francot!

Ha így tömegben oltanak az ok abból csak azt szűröm le hogy tényleg gond van.

Hogy így ! Valaki meghal és még a környezetének sem kell?


Persze nem tudom hogy milyen cég lehetett a komplett agglomeráció nélküli Budai oldalnak megfelelő állománnyal?

2009. okt. 12. 16:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen budai oldal, de azt hiszem ez a több100ezres oltási botrány new york-ban volt, vagy valamilyen hasonló nagy városban, amcsiknál. Ki is mentek tüntetni mert a döntés fenntről érkezett és ellenvetést nem tűrően, érted? Mindenkinek, kötelező!(a dolgozóknak)

Google-val keress rá a hírre ha érdekel. Nem követem a fejleményeket, nem tudom azóta mi van, de azért finoman szólva elég hülyeség... csak el tudja dönteni egy ember hogy akarja e azt a xart... ha elkapom, akkor úgy jártam, a többiek meg úgyis be vannak oltva szal nemigen kapják el tőlem. És ez még csak jóhiszemű gondolkodás, mi van akkor ha valami mellékhatás erősebben üt ki rajtam, stb... kitudja.

2009. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ha így tömegben oltanak az ok abból csak azt szűröm le hogy tényleg gond van"

Apropó. Ha tömegben oltanak és valaki kételkedik benne, te nem adsz a szavára mert szerinted tényleg gond van, de ha ugyanúgy sok embert oltanak be és azt írja valaki chipet lövellenek beléd, azt majdnem elhiszed. Ez furcsa így egy kicsit...

2009. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

„Ez furcsa így egy kicsit...”


Gondolkodj!

Nem hiszem el a chippes lehetőséget, mert alaptalan logikailag.

A chippnek ott kellene lenni a vakcinában, és 100% hogy kibukna.

De racionálisan gondolkodó vagyok,(még a szerelemben is) és ha ingyenesen oltanak egy nagyszámú izolált csoportot, akkor tényleg van ok az aggodalomra.

2009. okt. 12. 17:49
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
elgondolkodtató..
2009. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Vért hányt a védőoltás után [link]

En eddig se akartam beadatni, de, igy mar ezres, hogy nem fogom , nem szeretnek vert hanyni, lebenulni vagy elpatkolni !

2009. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%
NEM TARTOM KIZÁRTNAK, bár engem úgyis lepontoztok mert én az MNA-val amúgyis eléggé szimpatizálok, legalábbis többet letettek már az asztalra mint kurucék.
2009. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek a kérdezővel, én is ezt a honlapot olvasom. én ugy vagyok, hogy valami van készülőben, de az sokkal keményebb lesz ennél. A sertésinfluenzával pedig csak pénzt akarnak a zsebbe. De az biztos, hogy sokan fogunk meghalni. magyarországi állapotokat nézve hamarosan polgárháboru lesz és ott fog eldőlni, hogy ezen a földön kik vannak itthon. Kitartás! Szzebb Jövőt!
2009. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kedves kételkedők, ilyenkor hol vagytok, amikor az oltás miatt emberek haltak meg, meg vért hánytak? Na hol vagytok ilyenkor? Remélem beoltatjátok magatokat ti is, pusztuljon az elhülyített selejtje, mindegy mi által...
2009. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!