Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cionizmus nélkül élhetőbb...

A cionizmus nélkül élhetőbb lenne a világ? Egyáltalán, kinek jó a cionizmus?

Figyelt kérdés

Mielőtt trapista lennék!

Ugye nem a zsidóság egésze a cionista?

És a kérdésemmel csak azt feszegetem, hogy a cionizmus nagy hatással van a világra, hiszen a globalizmusba betöltött szerepe nem kicsi. Viszont az elgondolkodtató hogy egyre több anomália teszi negatívvá, és az igazi hasznot főleg a cionistáknak termeli! A szép szavak máza lassan lekopni látszik, és a rohadás jelei már erős kontúrokat rajzol.


2010. ápr. 1. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ugye költői kérdés volt?
2010. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A cionizmus egy mozgalom, melynek célja, hogy a zsidók az ősi földjüknek tekintett Izraelben éljenek önálló államban. Ezt aztán lehet cifrázni, van egy halom irányzata.


Cionizmus nélkül a világ annyiban különbözne a mostanitól, hogy a zsidók csak kis számban élnének Palesztinában, nem létezne Izrael Állam, és az összes zsidó Európában, Amerikában stb. szétszórva élne, ahogy ma is így él a többségük. Ez szerintem pont az itteni antiszemitákat zavarná a legjobban, szóval sosem értettem, miért ágálnak az antiszemiták a cionizmus ellen.


"És a kérdésemmel csak azt feszegetem, hogy a cionizmus nagy hatással van a világra, hiszen a globalizmusba betöltött szerepe nem kicsi."


Ha ezt így gondolod, akkor valami komoly fogalomzavarral küszködhetsz.

2010. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összeesküvés elméletek hívták éltere ezt a zsidó összeesküvést is.

Nagy gondom nem lenne, ha végre valaki bizonyítaná is, de amg csak üresz szavakkal bizonygatják ezt az egészet, addig én nem hiszem el.

Ez olyan mint Mátrix... Elvégre az is létehzet, csak épp bizonyíék nincs...

2010. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy Te még nem tudsz róla, attól még létezhet és befolyásolja is az életed, csakúgy mint vala azt mondták, hogy lapos a föld, meg egyéb hülyeségek, de azt akkor elég meggyőzően tudták állítani.

Csak nehogy később meglepődj azon, hogy az eddig tanított tanok mind hamisak és a végén ne nézz bambán magad elé, mert nem érted, hogy miért is történt meg az, ami. Inkább tanulj, okulj, beszélj sok különböző korú emberrel, mert abból biz ki lehet rakni a kártyavárat. A sok összesküvéselmélet nem véletlenül született, mert valami nem úgy működik, ahogy annak kellene, de ezeket még sokan nem értik. Akik ezeket az elméleteket szövik legalább már a gondolkodó és az igazságkereső ember irányába elmozdult, de sajnos vannak olyanok a világban, akiknek a gondolkodás és a felvilágosodás a vesztét okozhatja.

Aki nem képes a gondolkodásra az együgyü marad és irányítható, ezáltal a jelenlegi rendszerek uralhatóak, ami nem feltétlen az igazságérzeten alapul.

2012. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!