Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ha leváltanák a...

Tényleg ha leváltanák a kormányt minden jobb lenne?

Figyelt kérdés

Csak 22 éves vagyok de azt vettem észre kis hazánkban bármi van az nem jó. Ha nem épül valami az a baj, ha épül az a baj. Stb.


Én szivem szerint nem kivánom vissza az előző időszakot amikor külhoni családtagjaimat lerománozták, és én mint fiatal ember ha valami nem tetszik elküldenek az országból azzal a mondattal hogy el lehet menni.


Szeretem a hazámat és szeretném hogy jobb legyen. De nem tudom kormányváltással lenne e jobb. Ujra tuldeficiteljárás, hitelek, nincs pénz jelszó :/ vagy ezt csak én éltem anno így meg?



2013. jún. 20. 02:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%
Enél csak a jobik roszab . Az adóikal el lehetetlinitik a gazdaságot a külfőliek nem fektetnel be a meglévő gyárakat is csak azér fejlesztik mert a kőltőzés drága.
2013. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kormányt azért szokták leváltani, mert nem jó. De ettől még nem lesz jobb. Csak akkor, ha jobb kormányt teszünk oda. Sőt, még attól se lesz jobb. Csak akkor, ha nem engedjük, hogy rosszat tegyen. Következésképp jobb akkor lesz, ha mi akarjuk és mi teszünk érte.


A hitelek megítélésénél két fő szempont lehet lényeges. 1. mennyiért adja a kölcsönt, vagyis milyen pénzügyi feltételekkel. 2. cserébe mennyire és milyen módon kíván beleszólni a belügyekbe (mindenképpen akar, mert tudni akarja, visszakapja-e a pénzét. de nem mindegy, hogyan akarja tudni).


A második bekezdéshez annyit: az a viselkedés nem politikai nézetrendszer kérdése, hanem emberi minőségé.

2013. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!