Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyöngyöspatán a cigányok...

Gyöngyöspatán a cigányok leváltották az ottani cigány önkormányzat elnökét, majd az új elnök közölte, hogy ezután nem kérnek a jogvédőkből és a médiából, mivel a községi önkormányzattal kívánnak együttműködni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ezek szerint Gyöngyöspatán, ahol jobbikos vezetés van, még sincsenek annyira "megfélemlítve" a cigányok, ha már a jobbikos vezetésű önkormányzattal akar együtt dolgozni a cigány önkormányzat! Vagy talán az ottani cigányok is rasszistának lennének?


Akkor a jogvédők eddig is csak keverték a sz@rt a médiával együtt. Mit gondoltok erről?


[link]



2013. jún. 22. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez érdekes. Volt DK-s létemre egyre jobban hiszem,hogy itt valójában a jogvédők a legnagyobb hátráltatói az integrációnak.
2013. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
így van, én is így gondolom.
2013. jún. 22. 19:27
 3/15 A kérdező kommentje:
Na, erről "valamiért" nincsen senkinek véleménye?
2013. jún. 22. 19:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hol vannak a balliberálisok? Most miért nem tudják bizonygatni az "igazukat"? Komolyan kíváncsi lennék a véleményükre. Azzal, hogy nem írnak ide, a Jobbik véleményét és a jobbikos álláspontokat bizonyítják.
2013. jún. 22. 20:22
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

A roma jogvédőkkel általában csak a baj van.


Itt van ez a Mohácsi Viktória nevű személy.

A munkája roppant kártékony volt ,munkásságával még a legcsekélyebb módon sem szolgálta a romák javát.

Több jó iskolát is ellehetetlenített mert szegregációt szimatolt.

A Cozma ügynél is igen felháborító volt a véleménye.

Jelenleg Kanadába "menekült" mert életveszélyben érzi magát.

Az igazság az , hogy a szégyen elől menekült.

Fél , hogy leköpnék az utcán.Bevallom, én is leköpném ha elmenne mellettem.

Rengeteg kárt okozott a magyaroknak és a romáknak is.

2013. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A cigányokat egyedül egy csoport tudja megfékezni, a cigányság. Régen megvoltak a vajdák akik úgy ahogy tartották a rendet és a fegyelmet.


Ezt kellene visszaállítani amit a jogvédők tudatosan akadályoznak.

2013. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ki mondta, hogy a Jobbik megakarja félemlíteni a cigányságot? Ez tipikus balos gondolkodás... Ebből is látszik, hogy a Jobbik segíteni szeretné a cigány-magyar együttélést, csak nem úgy, ahogy a balos rasszista liberálfasiszták kigondolták. A cigányságot nem lehet, és nem is kell integrálni, és ez így van rendjén.
2013. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
A cigányságot lehet integrálni, ha ők is akarják. Egy rakás értelmiségi van köztük. De ez nem a magyarság eredménye hanem a szorgalmas cigányoké. És ahogy korábban írtam ehhez vissza kell hozni a helyi vajdák szigorát és kőkemény fellépését. Ha ők kinevelnek egy nagyobb létszámú együttélésre képes cigányságot akkor ők beolvasnak közénk. Máskülönben a büdös életben nem lesz együtt élés csak egymás mellett élés. De nem a magyarok kötelessége, hogy egy renitens népcsoportot megzabolázzon. Ha a kutyám hamis azért én felelek, de ők nem állatok hogy más feleljen a viselkedésükért... Neveljenek ki magukból egy együttélésre alkalmas generációt.
2013. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
beolvadnak*
2013. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam egy cikket,hogy Mohácsi milyen elképesztő hazugságokat levág, csak hogy kint maradhasson Kanadában. Ilyeneket például, hogy ha hazajön, megölik a titkosszolgálatok, sőt, Kanadáig is elég a kezük, de ott legalább nem kell veszélynek kitennie az anyját meg a családját. Ez a nő pszichiátriai eset.
2013. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!