Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Magyarország miért...

Szerinted Magyarország miért szúrhatja még mindig a külföldi országok vezetőinek szemét?

Figyelt kérdés

Ma is állandóan hazánkat szapulják.Ott voltak a világháborúk, ahol az ország 2/3-át ellopták, stb, aztán jöttek a németek, oroszok, és mára már oda jutottunk, hogy szinte jelentéktelen kis ország vagyunk, semmi döntésjogunk, befolyásunk nincs, de mégis még mindig tart az ország lejáratása, még mindig olyan, mintha minden áron el akarnák tüntetni a föld színéről.

Szerinted miért?



2013. jún. 24. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt nem vettem észre.
2013. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom honnan szeded hogy mi szúrnánk bárkinek is a szemét. Akkor piszkálnak amikor nem teljesítjük azt amit elvállaltunk, vagy amikor a kormány olyan törvényeket hoz amivel földbe tiporja a demokráciát.
2013. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos mára Magyarország Európa felfuvalkodott lúzere lett. A renintensnek egy felmentése lehet csak, ha zseni. De ha pattogsz és nem tudsz a közösségbe beilleszkedni, és még egy balfék rossztanuló is vagy, akkor nincs mentséged, a közösség ki fog lökni magából.


Belülről pedig mindig kell egy ál-ellenségkép a népnek, amit a vezetőség táplál. (Észak-Kórea, Örményország, vagy a KGST országok, mint amikor Pelikán vallott a békaemberekről a Tanú c. filmben kb) Matolcsy kalózai vagy Orbán minden szerencsétlenkedése, amit a nyugat támadásának titulál.


Szóval nem szapulás van, csak a kommunikáció van "picit" elferdítve. Meg kéne tanulni Európában európainak lenni, és nem egy Fehéroroszország-féle demok-diktatúrát építgetni, akkor többre vinnénk.

2013. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gazi ***** válasza:
87%

Azért mert a Mecsekben van a föld univerzális erőközpontja. Gaia a Föld lelke pedig a magyarokra bízta rá az őrzését. Ezt nem bírják elviselni - többek között a DákóRománok - és minden áron el akarnak minket pusztítani.

Ja és JézusMagyarPártus herceg, mert csak! AsdAsdAsd

2013. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
A háttérhatalom úgy irányítja a globális médiát, hogy országunkat lejárassa. Miért pont Magyarországot? Mert ráhajtanak az édesvízkészletünkre.
2013. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ráhajtanak az édesvízkészletünkre."


Milyen kár, hogy az ország keleti megyéibe Romániából kell vizet hozatni, mert annyira ihatatlan az, ami ott van...

2013. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ráhajtanak az édesvízkészletünkre."


Konkrétan kicsoda?

2013. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig az édesvíz-feleslegünket önként kéne felajánlanunk INGYEN, ti. a szomjhalálból nem elegáns üzletet csinálni.
2013. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De nincs édesvíz feleslegünk. -.-'
2013. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy paranoia nevű betegség, mikor az ember minden vele történt dologban összefüggéseket lát, és úgy érzi, hogy az egész világ ellene létezik. Mivel ez meggyőződése, ezért minden eseményben ennek a bizonyítékát látja. Ez nálunk kezd népbetegséggé válni. Aki szerint Trianon és az orbáni politika elleni nemzetközi tiltakozás közt bármiféle összefüggés van, az ebben a betegségben szenved.

Amúgy abba még nem gondoltatok bele, hogy egyetlen hatalmas multinacionális cég minden probléma nélkül napok alatt el tudná tüntetni az országot a föld színéről, ha akarná? Egy "háttérhatalom"-nak kb egy perc kellene hozzá. Az hogy létezik ez az ország cáfolja az összes ilyesmi összeesküvés elméletet. Plusz persze nincs háttérhatalom és semmi értelme nem lenne eltörölni ezt az országot, de mindegy. Na de az igazán paranoiás ember szerint én is csak a háttérhatalom ügynöke vagyok, aki csak próbálja titokban tartani az egészet (kaptam már ilyen választ...).

2013. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!