Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győr megyében milyen a munkaer...

Győr megyében milyen a munkaerő piaci helyzet?

Figyelt kérdés

3,2%-os munkanélküliség van, de a fórumokon azt írják, hogy nehéz ott munkát szerezni. Ez elég ellentmondásos. Most akkor mi az igazság?

Lehet csak nem akarják az ott lakók, hogy mindenki oda tóduljon?


2013. jún. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ott tanulok felsőoktatásban, és jelenleg Zala megyében lakom. Munkaerő-piaci helyzet szempontjából összehasonlítva a két megye között ég és föld a különbség.


Ahogy elnéztem Győrben a munkalehetőségeket, csak az nem tud elmenni dolgozni, aki nem akar. Még diplomásoknak is rengeteg álláslehetőség van. Szerintem ennél több munkalehetőség talán csak Budapesten van.

2013. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a 3,2% valószínűleg direkt nem dolgozik...ha máshová nem utcaseprőnek mindenki eltudna menni de vannak ennél jobb munkalehetőségek is.
2013. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is így gondoltam. Csak szerintem elege van a megyének a sok "bevándorlóból" azért mondanak ilyeneket.
2013. jún. 25. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de jó rég óta nincs olyan, hogy Győr megye. Ezt a hülyeséget nem tudom honnét vetted.
2013. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Csak szerintem elege van a megyének a sok "bevándorlóból" azért mondanak ilyeneket."


Erre mit mondjak? Kapják be. :D Menj nyugodtan, ha akarsz. :) Persze a magyar olyan debil náci, hogy legszívesebben városokra osztaná az országot, és mindenhová vízum kellene. Amúgy a dolog pikantériája, hogy az ilyen pénzes helyeken ugye mindig a feudalista jobboldal van túlsúlyban, aki meg osztogatja minden szerbnek, románnak, ukránnak, szlováknak a kettős állampolgárságot, meg megy a nagy szájkaratés összetartozás, NER, nemzeti marketingduma. :) Biztos ők is úgy vannak vele, hogy az iksz kell, de a tag már nem. ;)

2013. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Látom, neked nem esett le, hogy az a szó miért volt idézőjelben, kicsit gondolkodj már! ;)
2013. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!