Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodik mindenki a...

Miért panaszkodik mindenki a szegénységre, meg hogy nem lehet megélni, mikor tele van minden bevásárlóközpont, pláza, mozi stb,?

Figyelt kérdés
Érdekelne tényleg, állítólag a magyarok szeretnek panaszkodni, hogy nincs pénz semmire, de közben mozdulni sem lehet a boltokban, bevásárlóközpontokban.
2013. jún. 28. 13:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%

Mert a panaszkodó kisebbség teleírja a fórumokat, blogokat arról, hogy milyen szar az élet, az a 60-70%, aki meg vagy tisztességesen vagy kifejezetten jól él az inkább élvezi az életét, semmint ilyen marhaságokra pazarolja az idejét.


A GYK-t olvasva azt hihetné az ember, hogy Neonácisztánra kellene átnevezni az országot, ahol a cigányoktól a zsidókon át a menekültekig mindenkit kiirtanának az utcán, aztán mégsem.

2013. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Igazad van. Rosszabbul élünk, mint 3-4-5-6-120 éve, ez a duma. Én ezt nem veszem észre, púpus bevásárlókocsikat tolnak minden boltban. Egy 80 éves szomszédom mondta, hogy Rákosiék alatt is attól vették el, akik a legjobban panaszkodtak, mert nekik még volt mit elvenni. Aki már csak kiröhögte őket, ott már nem volt mit elvinni.
2013. jún. 28. 14:06
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, aki tényleg szegény, se nem fog itt panaszkodni, se nem fog bevásárlókocsit tolni. Amit nem látunk, az nincs is, igaz?
2013. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A kisebbség is púpos kocsikkal megy haza a putriba, taxival! Sok olyan embert ismerek, akik folyamatosan panaszkodnak hogy semmire sincs pénz, de majdnem minden másnap-harmadnap alatt találkozok velük a bev.központokban telepakolt kocsival. A magyarokba bele van kódolva a panaszkodás.
2013. jún. 28. 14:16
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Nekem étteremtulaj ismerősöm mondta, hogy 15 éve még majdnem kétszer akkora volt a forgalma, mint most. Akkor miért panaszkodik?
2013. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Elmondok egy történetet:

Adott egy anyuka válás után három gyerekkel. Anyuka építészmérnökként végzett főiskolán. Anyukának lejár a munkaviszonya. Anyuka pályázik kezdetben a saját megyéjébe, majd az egész országban szakmájához illő munkákra, de nem veszik fel sehova, mert épp ott is szelektálnak, nincsenek kapcsolatai stb. Kb 3,5 éve nem tud elhelyezkedni a szakmájában, alkalmi munkákból tartja fent a családját. Jelenleg takarító egy általános iskolában. A fia folyóirat tördelésből szed össze annyi pénz, hogy az iskolaszereit, ruháit megvegye.

Ui.: Nem kisebbségi, ha _bárkit_ érdekel...

És sztem ezernyi ilyen történetet lehetne itt elmesélni. Az, hogy egy bevásárló központ tele van, nem reprezentál semmit a népesség egészét tekintve.

17/f

2013. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
És ez persze a gaz, gonosz Fidesz hibája. A baloldaliak persze mindenkinek adnának munkát, tejjel-mézzel folyó kánaán lenne itt. Azért ne legyetek már ennyire elvakultak.
2013. jún. 28. 14:30
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező: Hol laksz? Pesten?


Van ám békés megye meg csongrád is.

Itt még a tesco-ban sincsenek.

2013. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Aki akar is dolgozni, az talál munkát.
2013. jún. 28. 14:33
 10/35 anonim ***** válasza:
71%
Mondtam én egy szóval is ilyet? Nem találtam még olyan pártot, amelynek a pártjára állnék.
2013. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!