Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Békéscsabán van bevásárlóközpo...

Békéscsabán van bevásárlóközpont? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
Én szegedi vagyok. Ugye itt van Szeged Pláza. Viszont hosszú hétvégén(holnap indulok) látogatóba mennék ismerőmhöz és előtte be kéne ugrani valahova ahol valami kis ajándékot tudnék venni neki. A plázára gondoltam de beütöttem a Google-ba hogy Békéscsaba Pláza és semmi oldalt nem adott ki ami hasznos lenne. Egyáltalán van ott bevásárlóközpont vagy valami? Ha igen akkor hol?

2012. okt. 31. 18:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Már nem kell válaszolni, megtaláltam a neten.
2012. okt. 31. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Holnap hiába mész be a Csaba Centerbe, mert november elsején az üzletek nagy része zárva lesz. Csak az éttermek, a játékterem és a mozi lesz nyitva.
2012. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Basszus, tudtam hogy holnap ünnep de ez a nyitva tartás dolog teljesen kiment a fejemből. Akkor gyorsan elrohanok a Szeged Plázába venni valamit.
2012. okt. 31. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Csaba Center Andrássy u.37.
2012. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!