Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tehetnék kapcsolatokra...

Hogyan tehetnék kapcsolatokra szert, miután külföldről hazaköltöztem és senkit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Évek óta külföldön élek, szeretnék hazaköltözni Mo-ra, de nincs már otthon senkim. Mikor otthon járok, azt látom, virágzik az ország, pályázati támogatások minden vállalkozásnál, újulnak a főterek, utak, plázák, multik, stb. és csak ámulok. Nyilván vannak elmaradott régiók ahol nem jártam, de ezek szembeötlőek. (Győr-Budapest-Kecskemét) vonalon jártam.


Ha én is szeretnék vállalkozó lenni és x milliós támogatással valamibe kezdeni,milyen irányban induljak el? Kivel vegyem fel a kapcsolatot? Érdemi válaszokat kérek, azt ne írjátok, h legyek képviselő.. Vagy, ha tudjátok, hogy kapcsolatok nélkül hogy lehetek képviselő, azt is megírhatjátok:)



2013. jún. 28. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. Maradj kint.
2013. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az álmaid megvalósításához érdemben nem igazán tudok segítséget nyújtani, de azért mint jóbarát felhívom a figyelmedet, a látszat néha csal... én év elején töltöttem Mo-n két hónapot, és ennyi idő ráébresztett, hogy annyira azért nem virágzik az ország... egy két hét nyaralásnál persze szép minden, de amikor már elmúlik a romantikája akkor megváltozik... no de te tudod... az x milliós támogatáshoz meg úgy kezdd, hogy legyen ilyen összegű alaptőkéd, és keress rá a neten az EU-s pályázati oldalakra... persze, ha millióid vannak befektetni, akkor már bizonyára ezeket megnézted... na most akármilyen jellegű vállalkozást is akarsz csinálni, én úgy kezdeném, ennyi pénzzel, hogy kibökök a környéken egy vállalkozó csávót, aki adja hozzá a tudást, én meg a lóvét, és csináljunk vállalkozást felesben... megéri fiatalt választani, aki még vállalkozó kedvű, és nem törte meg a sok munka, de mindenképpen szakember, aki azért tudja, hogy mit csinál... onnan már jönnek az emberek, hiszen a srác már tudni fogja.
2013. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Exportálj szürkemarhát külföldre (tenyésztő). Az nem kapja meg a kergemarha-kórt. Fektess be gyógyfürdőbe és szervezz ide utakat gazdag turistáknak golfozással, lovaglással, jó kajákkal, szép lányokkal egybekötve. Van autóbusz gyártó cégünk (NABI) ami alig ismert, le lehetne zúzni a Mercit és a Volvót. Az ingatlan piac pang, telített.
2013. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, nem vagyok milliárdos, egy plusz ház árát gyűjtöttem csak össze... A másik gond,hogy azt gondolom, hiába pályázok, csak a kapcsolatokkal rendelkezők nyerik el a pályázatot..
2013. jún. 28. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gyűjtögess még, én megvárnám a helyedben a választásokat és mikor az új embereket beiktatják jövőre akkor kezdenék barátkozni velük.(nagyjából 2014 április-május)

Viszont ha csak egy ház ára van meg az még nagyon kevés pénz, szóval jól gondolod meg mire szórod el.

2013. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy sem, a disszidenseket nem szeretjük!
2013. nov. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg turáni származású magyar vagy és nem egyéb "magyar", akkor gyere csak haza, és hozzál haza valamennyi tőkét és fektesd be valamilyen hungarikum előállításába.


Azokkal az undok alakokkal akik le akarnak beszélni arról haza gyere, ne tőrődjél, sok magyarul beszélő és magyar nevet viselő idegen lakik nálunk, világpolgár nomádok meg norvég bevándorlók hordái.

2013. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!