Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy nem mennek csődbe ezek a...

Hogy nem mennek csődbe ezek a köcsög pletykalapok?

Figyelt kérdés

Tök szarul élnek az emberek, alacsony fos fizetések, magas adók, magas árak, mindenféle sarcok, ki a frászt érdekel, hogy éppen melyik híresség, sztár, celeb akármi szakított, kihez ment vendégségbe, hol nyaralt, kivel jött össze. Ki olvas ilyen szarokat?


Az rtl-en futó szintén ilyen hülye bulvár akármi szintén kit érdekel. Nem tudom elképzelni, hogy van akiket ez érdekel. Hogyhogy nem mennek csődbe ezek?



2013. jún. 28. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
ilyenek vagyunk az embereket EZ érdekli. ismerek sok embert aki elig él meg de ezeket megveszi :S
2013. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát sajnos van egy adag slepp akiket ez érdekel és sok hülyeség mellett meg is van rá a pénzük. Nekem egyrészt a 1 napot nem dolgozó divatpichák jutnak róla eszembe, mint pl a Barátok Közt Zsófikája, akiket világ életében mindíg eltartott valaki, na kb ilyenek tartják el a bulvárlapokat is.
2013. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

" Ki olvas ilyen szarokat? "


Néz szét az utcán. Mindenki. Eladó, postás, portás, fuvaros, festő, kubikos, ápolónő.

2013. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában pont azok néznek-olvasnak ilyen sz*rokat, akikre azt mondanád, hogy "Tök szarul élnek".
2013. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert a híreiket csak átmásolják külföldi netes oldalakról ellenőrizetlenül, nincs igazán riporter aki utánajárna, így ha kevés aznap a hír ezekkel megtöltik. A belföldi celeb híreket meg a kereskedelmi tv-k generálják. Talán még jattolnak is érte.
2013. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem bírom felfogni. Ez nekem magas. Hogy valakit mi vesz rá, hogy olvasson ilyen szart. Mégis ki a halált érdekelnek ezek a sztárhírek nem tudom épp ésszel felfogni.


Azt már tudom kik olvassák, köszönöm, de olyat is kérek szépen aki elmondja, hogy MI-ÉRT!? Ez rejtély még de rohadtul.

2013. jún. 28. 19:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT?

Mert a legtöbb ilyen pletykalap birka nyomorúságosnak érzi az életét és úgy érzi ha a sztárokról olvas akkor jobb lesz az élete!

2013. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező:

Mert a legtöbben ebben élik ki a nyomorúságukat!

2013. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amúgy durva. Mintha én attól, hogy nézek eladó luxusautós hirdetéseket, ettől lesz pénzem rájuk valaha is.


Másik nagy rejtély számomra a cigi. Csomóan sírnak h nincs pénz, azt azért van feltartva a sor minden bevásárlócuccban, mert vesz még az ipse 3-4 doboz cigit, kék bond, meg ilyen olyan marlboro meg mittomén.

2013. jún. 28. 20:06
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Már megint a cigi, nem unjátok már. Nem mindegy neked ki mire költ? Annyira szánalmas vagy, majd te döntöd el, ki mit csináljon, mert neked nem tetszik valami.
2013. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!